آخرین اخبار

20. مهر 1400 - 7:18   |   کد مطلب: 36269
جشن روز جهانی کودک در پارک لاله شهر بهار با حضور کودکان شهر بهار به همت مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهار، شهردار و شورای اسلامی شهر بهار آستان قدس رضوی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

به گزارش بهارانه، سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اظهار کرد: با توجه به محدودیت های دوساله کرونایی و شرایط برگزاری مجازی کلاس ها، و با توجه به انجام  واکسیناسیون عمومی از فرصت بدست آمده در هفته ملی کودک استفاده کردیم و برای ایجاد شور و نشاط بین کودکان شهرستان  بهار جشن بزرگ روز کودک را با برنامه متنوع و شاد  با همکاری شهرداری، شورای شهر و اداره آموزش پرورش برگزار کردیم.

راضیه محمدی همچنین افزود:  برنامه های متنوع جنگ شادی، اجرای عروسک های غول پیکر توسط  هنرمندان کانون پرورش فکری شهرستان، اجرای مسابقه همراه با اهدای جوایز، اجرای موسیقی توسط کودکان، سرگرمی وقصه گویی ، برپایی غرفه های آموزش والدین، مرکز بهداشت، نیروی انتظامی، بهزیستی، کانون پرورش فکری( مسابقات کاردستی و نقاشی) با حضور ۳۰۰ نفر از کودکان به همراه والدین برگزار شد.

همچنین غرفه جشنواره رضوی به همت کتابخانه شهید باهنر شهرستان  با موضوع یازدهمین جشنواره کتابخانه رضوی برپا شد و بیش از ۸۰ نفر با کشیدن نقاشی در این پویش شرکت کردندو این پویش تا یکم آبان مهلت دارد.

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه