آخرین اخبار

21. مهر 1400 - 8:14   |   کد مطلب: 36279
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار در نشست فرهنگی مبلغین شهرستان بهار اظهار کرد: مهرواره اوج با هدف حل مشکلات و معضلات به صورت محله ای با محوریت مساجد توسط سازمان تبلیغات اسلامی به صورت کشوری برگزار می شود.

به گزارش بهارانه، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار در نشست فرهنگی مبلغین  شهرستان بهارگفت: مهرواره اوج با هدف حل مشکلات و معضلات به صورت محله ای با محوریت مساجد توسط سازمان تبلیغات اسلامی به صورت کشوری برگزار می شود.

حجت السلام محمد جمشیدی  با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص حل مشکلات جامعه با توجه به ظرفیت مردمی خاطرنشان کرد: در شهرستان بهار بیش از چهل مسجد جهت شرکت در مهرواره ثبت نام نموده اند که در حال شناسایی مشکلات و معضلات در همه زمینه ها و ارائه‌ راهکارهای عملیاتی با استفاده از ظرفیت‌های مختص محله هستند.

حجت السلام جمشیدی  افزود: خوشبختانه در شهرستان بهار ظرفیت‌های فرهنگی اجتماعی اقتصادی خوبی در جهت حل مشکلات اجتماعی در عرصه های مختلف حتی فردی وجود دارد.

در پایان نیز از حجت الاسلام روح اله صفری روحانی مستقر در روستای حسام آباد که در زمینه حل مشکلات روستای حسام آباد تلاش‌های فراوانی داشته و همچنین به عنوان برگزیده طرح "مهواره همدلی" انتخاب شده بود، با حضور امام جمعه بهار،  فرماندار بهار و مدیر حوزه علمیه و روحانیون شهرستان بهار و  به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار در دفتر امام جمعه شهرستان بهار تجلیل شد.

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه