آخرین اخبار

21. مهر 1400 - 19:00   |   کد مطلب: 36282
همزمان با هفته نیروی انتظامی، ارتباط مستقیم فرمانده انتظامی شهرستان بهار با مردم شریف صالح آباد در محل بخش انتظامی صالح آباد برگزار شد.

به گزارش بهارانه، ظهر امروز به منظور رسیدگی به مشکلات و رفع نیازهای انتظامی شهروندان و به مناسبت هفته مقدس ناجا، جلسه ارتباط مستقیم فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهار با مردم شریف صالح آباد باحضور رئیس  پلیس راهور شهرستان بهار، فرمانده نیروی انتظامی بخش صالح آباد و جمعی از کارشناسان انتظامی شهرستان، از ساعت ۱۱ الی ۱۲ ظهر در محل بخش انتظامی صالح آباد به صورت چهره به چهره با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در قالب برنامه دفتر نظارت همگانی بازرسی انتظامی (۱۹۷) برگزار شد.

 در این جلسه فرماندهی انتظامی شهرستان بهار ضمن تقدیر و تشکر از تعاملات خوب شهروندان صالح آبادی با نیروی انتظامی به موارد مطرح شده توسط مراجعین در این جلسه پاسخ داد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار در گفتگو با شهروندان صالح آباد در موضوع تردد کامیون ها در سطح این شهر، به بحث اهمیت ساماندهی پارکینگ های کامیون با همکاری شهرداری، نیروی انتظامی و مردم شهر صالح آباد جهت عدم تردد کامیون ها پرداخت و از مردم وظیفه شناس و قانونمند شهر صالح آباد خواست با نیروی انتظامی همکاری لازم را داشته باشند.

در ادامه ارتباط و گفتگو، سرهنگ پرویز شمس رئيس پلیس راهور شهرستان به قانون گریزی بعضی از شهروندان با پارک غیر قانونی در وسط بلوارهای ورودی شهر صالح آباد اشاره و از ساکنین محترم مشاغل این محدوده خواست با عوامل پلیس راهور شهرستان همکاری لازم را در جهت کاهش تصادفات داشته باشند.

همچنین در ارتباط چهره به چهره سرهنگ  نوری با شهروندان، به مواردی از جمله؛ درخواست تقدیر و تشکر از عملکرد جناب سروان محمد عبدالملکی فرمانده نیروی انتظامی بخش صالح‌آباد و پرسنل خدوم و سبز پوش این حوزه راکه بطور شبانه روزی در طول سال درحال خدمت رسانی  هستند را ارائه دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار نیز به لزوم برگزاری کلاس های آموزشی پلیسی در بین شهروندان جهت افزایش آگاهی خانواده ها، لزوم تذکر و اعمال قانون پلیس به راکبان موتور سوار که مزاحم آرامش عمومی مردم هستند و تشویق شهروندان موتور سوار قانونمند و افزایش گشت زنی نیروهای انتظامی بخش در روزهای تعطیل اشاره‌ کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهاربا اشاره  به وظایف پلیس در قبال تامین امنیت و آسایش مردم شریف بیان کرد؛ در صورت پیشنهاد تشکیل کلاس های آموزش پلیسی از سوی شهروندان، کارشناسان انتظامی ما در این کلاس ها با رعایت پروتکل های بهداشتی شرکت خواهند نمود و از شهروندان خواست با مشاهده موارد تخلف از سوی متخلفینکه باعث سلب آرامش و امنیت هستند، پلیس را در جریان امور قرار دهند.

سرهنگ نوری به گشت زنی های نیروی انتظامی شهرستان در طول روز و علی الخصوص روزهای تعطیل اشاره و بیان کرد همکاران ما به صورت محسوس و نامحسوس موارد مشکوک را زیر نظر و کنترل می نمایند و امیدورایم این آرامش و امنیت پایدار همچنان در سطح شهرستان برقرار باشد.

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه