آخرین اخبار

23. مهر 1400 - 19:05   |   کد مطلب: 36303
در آخرین روز از هفته نیروی انتظامی، چادر سلامت و همایش موتورسیکلت سواران قانونمند در میعادگاه نماز جمعه شهر بهار برگزار شد.

به گزارش بهارانه، در هفتمین روز از هفته نیروی انتظامی با شعار" پلیس،ولایت مداری،حفظ ارزش ها،جامعه ایمانی" فرمانده و کارکنان  انتظامی شهرستان بهار با حضور پرشور خود در میعاد  گاه نماز جمعه بار دیگر با آرمان‌های امام و انقلاب و مقام معظم رهبری پیمان بستند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار در حاشیه این مراسم با تبریک هفته ناجا خدمت همکاران صدیق و ولایی خود خاطر نشان کرد: امروز پلیس در تراز انقلاب اسلامی بوده وتا پای جان از  ارزش های  انقلاب اسلامی دفاع می کند.

سرهنگ بزرگعلی نوری از همکاری همه مردم  شهرستان تقدیر و تشکر کرد و اظهار کرد: وضعیت امنیت شهرستان بسیار مطلوب بوده و آن را مدیون همکاری خود شهروندان هستیم.

همچنین همایش موتورسیکلت سواران قانونمند با اهدای کلاه ایمنی جهت ارتقاء فرهنگ استفاده از کلاه ایمنی برگزار و به تعدادی از موتورسواران قانونمند با حضور فرماندار شهرستان بهار کلاه ایمنی اهدا شدو چادر سلامت توسط داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان بهار برپا و توزیع ماسک،  تست قندخون و فشار خون نمازگزاران برگزار شد. 

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه