آخرین اخبار

23. آبان 1400 - 21:53   |   کد مطلب: 36579
حبیب شهنوازیان: بیست و نهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی از ۲۴ آبان تا یکم آذر ماه با شعار "جای خالی را با کتاب خوب پر کنید" برگزار خواهد شد.

به گزارش بهارانه، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهار با تبریک فرا رسیدن هفته کتاب و کتابخوانی عنوان کرد:  مطالعه راهی برای دستیابی به دانایی و توانایی است و باعث بیرون آمدن از جهالت هاست همچنین که با توجه به شعار بیست و نهمین هفته کتاب؛ «جای خالی را با کتاب خوب پر کنیم» به نوعی با توجه به  شیوع ویروس کرونا و کمرنگ شدن کتاب در بین مردم باید اهمیت پیوند انسان با کتاب پررنگ شود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد درادامه به برنامه های ویژه ی این هفته که بخشی با همکاری کتابخانه های عمومی شهرستان بهار و برخی به صورت ویژه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهار برگزار میگردد اشاره کرد و عنوان کرد: برگزلری ویژه برنامه جایزه کتاب سال هگمتانه در استان،رونمایی از کتاب و تقدیر از خادمان نشر شهرستان ونقد کتاب از نویسندگان شهرستانی از برنامه های این هفته میباشد. 
شهنوازیان نیز افزود: افتتاح نمایشگاه تازه های کتاب از ۲۵ آبان در محل فرهنگسرای آیت الله بهاری شهرستان بهار  بمدت ۱۵ روز با ۵۰٪تخفیف با ۵۰۰عنوان و ۲۵۰۰جلد کتاب با همکاری شهرداری  پذیرای بازدید کنندگان میباشد.
 
وی نیز اضافه کرد: طرح خرید و اهدای ۱۵۰۰ جلد کتاب به مدارس، دانشگاه و حوزه های علمیه در راستای فرهنگ اهدای کتاب بمناسبت هفته کتاب در سطح شهرستان برگزار میگردد و در کنار برنامه های شاخص و اجرایی ادارات امور تبلیغی در فضای مجازی و مسابقات مجازی در بسترهای فضای مجازی نیز به صورت گسترده و با همکاری اصحاب رسانه برگزار میگردد.

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه