آخرین اخبار

14. دى 1400 - 9:43   |   کد مطلب: 37068
کلاس‌های آموزشی و تقویتی دانش آموزان ابتدایی به مدت سه ماه در محیطی سالم برای کودکان برگزار شد که در آن مربیان فرهنگی و جهادی اقدام به برگزاری کلاس‌های رفع اشکال و کمک تحصیلی کردند و بیش از ۶۰ دانش آموز از این کلاس ها استفاده کردند و ما قدردان روحیه جهادی جوانان بهاری هستیم.

به گزارش بهارانه، مولي الموحدين حضرت علي (ع): 

" من علمني حرفا فقد صيرني عبدا؛هر كس كلمه اي به من بياموزد مرا بنده خود كرده است"

به پایان آمد این دفتر، حکایت همچنان باقیست ...
پایگاه خبری بهارانه در اقدامی خودجوش و جهادی تعدادی از جوانان نخبه بهاری کلاس های درسی، تقویتی رایگان در مقاطع ابتدایی به مدت ۳ ماه در مهر، آبان و آذر ۱۴۰۰  با حمایت بسیج جامعه زنان شهرستان بهار برای دانش آموزان برگزار کرد.
 
جوانان نخبه گروه جهادی سید میلاد مصطفوی در دومین اقدام خود پس از برگزاری جلسات مشاوره رایگان انتخاب رشته تحصیلی کنکوری های۱۴۰۰،  با توجه به آسیب های کرونا و شرایط آموزش های مجازی و عقب افتادگی کودکان در امر آموزش تصمیم گرفتند تا در جهت کمک به بزرگترین نهاد تربیتی قدمی بردارند. 

در مدت سه ماه کلاس‌ها به صورت هفتگی در محیطی سالم برای کودکان برگزار شد که در آن مربیان در ایام سال تحصیلی اقدام به برگزاری کلاس‌های رفع اشکال و کمک تحصیلی کردند و بیش از ۶۰ دانش آموز از این کلاس ها استفاده کردند و ما قدردان روحیه جهادی جوانان بهاری هستیم و پایگاه خبری بهارانه در نظر دارد با اعلام آمادگی جوانان جهادی کلاس های تقویتی را برای دانش آموزانی که امکان ثبتنام در کلاس های خصوصی را ندارند برگزار نماید.

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه