آخرین اخبار

28. دى 1400 - 21:28   |   کد مطلب: 37199
برپایی کلاسهای مهارت آموزی در راستای
آموزش، توانمندسازی و مهارت افزایی بانوان بسیجی
معاونت اجرایی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان و معاونت بسیج سازندگی ناحیه و فرمانده حوزه مقاومت بسیج حضرت معصومه(س) صالح آباد از کارگاه مهارت آموزی خیاطی پایگاه بسیج اسماء بازدید کرد.

به گزارش بهارانه، طی مراسمی مسئولان ناحیه بسیج سپاه شهرستان بهار از کارگاه مهارت آموزی خیاطی پایگاه بسیج اسماء بازدید کردند؛ جناب سرهنگ فیضی معاونت اجرایی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان با اشاره به اهمیت تحقق اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی نسخه شفا بخش اقتصاد کشور است و همه باید برای تحقق این امر مهم و خطیر تلاش کنیم چرا که توجه به اقتصاد مقاومتی، گره مشکلات اقتصادی را باز می کند.

در ادامه یوسفی کیا معاونت بسیج سازندگی عنوان کرد: بسیج سازندگی در راستای تحقق مطالبات امام خامنه ای ( مدظله العالی) گام برمی دارد و امروز بسیج سازندگی، اولویت های اصلی کشور را برای خود به یک رسالت مهم تبدیل کرده است. 

  طلایی نیک فرمانده حوزه حضرت معصومه(س)  با اشاره به اولویت قرار گرفتن اقتصاد مقاومتی در برنامه های بسیج عنوان کرد : این حوزه در راستای آموزش، توانمندسازی و مهارت افزایی بانوان بسیجی جهت اشتغال و کارآفرینی ، کلاس های مهارت آموزی را در رشته خیاطی با تعامل و ارائه مدرک معتبر از سوی فنی و حرفه ای شهرستان برگزار می نماید.

در پایان از زحمات فرمانده پایگاه اسماء و مربی خیاطی تجلیل به عمل آمد.

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه