آخرین اخبار

22. آبان 1396 - 11:53   |   کد مطلب: 24743
مردم استان همدان، عزادار هموطنان غرب کشور
وضعیت عادی در استان همدان پس از وقوع زلزله +گزارش
وضعیت در شهرستان های استان عادی، و تا کنون خسارتی در شهرستان ها گزارش نشده است .

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز همدان ، فرمانداراسدآباد با اشاره به اعزام یک دستگاه آمبولانس به مناطق خسارت دیده استان کرمانشاه گفت : مخازن بنزین و گازوییل در این شهرستان پر است و خوشبختانه با هیچ کمبودی مواجه نیستیم . 
آقای افشار افزود : گروههای ارزیاب خسارت در شهرستان اسد آباد، آماده باش هستند و مردم می توانند برای ارزیابی خسارتهای احتمالی در شهراسد آباد به شهرداری و در روستاها به دهیاری هامراجعه کنند . 
فرماندار نهاوند هم گفت : تاکنون خسارتی در این شهرستان گزارش نشده است .آقای حمیدوند افزود: در صورت آسیب منازل روستایی و شهری، مردم می توانند به دهیاران و شهرداری مراجعه کنند.دو گروه از امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان نهاوند هم  برای اعزام به مناطق زلزله زده کرمانشاه آماده هستند. 
آقای رضایی فرماندار ملایر هم گفت : تا کنون هیچ گزارش تلفات مالی یا جانی از زلزله در  این شهرستان گزارش نشده است.
 شیخ الاسلامی دبیر شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان تویسرکان هم گفت : خسارت  مالی و یا جانی بر اثر زلزله شب گذشته در این شهرستان گزارش نشده است. 
آقای قنبری فرماندار شهرستان کبودراهنگ با بیان اینکه تا کنون خسارتی در این شهرستان گزارش نشده است گفت: ۴ پزشک یار به مناطق زلزله زده کرمانشاه اعزام شده اند.
 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه