آخرین اخبار

10. شهريور 1395 - 22:05   |   کد مطلب: 17919
مدیر عامل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر همدان گفت: یک مار یک متری که در انباری یک منزل مسکونی در منطقه فقیره شهر همدان لانه کرده بود زنده گیری شد.

به گزارش بهارانه، به نثل از ایرنا ؛ محمدرضا بیاناتی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهارکرد: یک خانواده پس از مشاهده یک حلقه مار در انباری منزل مسکونی با آتش نشانی تماس گرفتند و نیروهای آتش نشانی برای مهار مار به محل حادثه عزیمت می کنند.
وی اضافه کرد: نیروهای آتش نشانی با استفاده از تجهیزات و لوازم موجود مار یک متری را زنده گیری کرده و در مکانی به دور از رفت و آمد مردم رها سازی می کنند.
به گزارش ایرنا مدیر عامل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر همدان اظهار کرد: با ورود به فصل تابستان و گرم شدن هوا ورود مار به محیط زندگی انسان افزایش می یابد.
بیاناتی افزود: منطقه فقره شهر همدان یکی از نقاطی است که بیشترین میزان درخواست برای مهار مار را داشته است بگونه ای که بخش زیادی از عملیات های ایستگاه 2 آتش نشانی را به خود اختصاص داده است.
وی توصیه کرد: شهروندان پس از مواجهه با مار بدون نزدیک شدن به آن و تحریک و اذیت این گونه جانوری، موضوع را به آتش نشانی اطلاع دهند.
شهرهمدان با 500 هزار نفر جمعیت دارای 9 ایستگاه آتش نشانی است.

 

انتهای پیام / 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه