آخرین اخبار

29. شهريور 1395 - 17:20   |   کد مطلب: 18082
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان خبر داد
دیدار 350 نفر از خانواده شهدا در همدان با مقام معظم رهبری
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان گفت: 350 نفر از خانواده معظم شهدا و ایثارگران همدانی با مقام معظم رهبری دیدار می‌کنند.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری فارس ؛ ناصر عارف امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در همدان، از دیدار خانواده شهدا و ایثارگران همدان با مقام معظم رهبری خبر داد و اظهار کرد: به مناسبت دهه ولایت و در آستانه سالگرد شهادت سردار سرافراز اسلام شهید همدانی، توفیق دیدار با مقام معظم رهبری فراهم شده است.

وی با بیان اینکه این دیدار با پیگیری‌های امام جمعه و استاندار همدان فراهم شده است، گفت: 350 نفر از خانواده‌های شهدا و ایثارگران همدان با مقام معظم رهبری دیدار خواهند کرد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان خاطرنشان کرد: انتخاب خانواده شهدا و ایثارگران بر اساس سهمیه‌بندی در بین شهرستان‌ها بوده و رؤسای شهرستان‌ها نیز با توجه به شناختی که از خانواده شهدا دارند و یا بر اساس قرعه‌کشی یا نوع ایثارگری، این افراد را انتخاب کرده‌اند.

وی با بیان اینکه در این دیدار از خانواده شهدای مدافع حرم استان نیز حضور خواهند داشت، افزود: از خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و فرزندان شهدا در دیدار با رهبری حضور دارند.

عارف با اشاره به میزان سهمیه‌بندی شهرستان‌ها در این دیدار، گفت: سهمیه شهرستان همدان 112 نفر، اسدآباد 23 نفر، بهار 23 نفر، تویسرکان 23 نفر، رزن 23 نفر، کبودراهنگ 23 نفر، فامنین 13، ملایر 53 نفر و نهاوند 33 نفر است.

این مسؤول با بیان اینکه امام جمعه کبودراهنگ نیز پیگیر این دیدار بود و به همین خاطر در آستانه سالگرد شهادت پنج تن از شهدای پنجم آبان این شهرستان، 100 سهمیه مستقلاً به شهرستان کبودراهنگ تعلق گرفته است، افزود: از این سهمیه، 23 نفر مختص خانواده شهدا و ایثارگر و مابقی از صنوف مختلف است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان با بیان اینکه 300 سهمیه به استان همدان و 100 سهمیه نیز مستقلاً به شهرستان کبودراهنگ تعلق گرفته است، خاطرنشان کرد: در این دیدار از بین 400 نفر همدانی 350 نفر خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران هستند.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب ناخدای کشتی انقلاب هستند که بعد از امام(ره) هدایت آن را بر عهده گرفته‎اند، گفت: حضور پربرکت ایشان نعمتی است برای نظام و ایشان همانند عمود خیمه، نگهدارنده نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

عارف در پایان افزود: همه مردم به ویژه ایثارگران علاقمند به این زیارت هستند و این توفیق حاصل شده است.

 

 

انتهای پیام / 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه