آخرین اخبار

30. شهريور 1395 - 10:28   |   کد مطلب: 18086
پرسنل آتش نشانی همدان جان دختر جوانی را که قصد داشت با پرتاپ خود از بالای پل بعثت خودکشی کند، نجات دادند.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبر آنلاین ؛ پرسنل آتش نشانی همدان جان دختر جوانی را که قصد داشت با پرتاپ خود از بالای پل بعثت خودکشی کند، نجات دادند.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان، ساعت یک و ۲۵ دقیقه بامداد امروز ماموران گشت نیروی انتظامی طی تماس با سامانه ۱۲۵ با اعلام اینکه دختر جوانی در میدان بعثت همدان قصد خودکشی دارد از آنان برای نجات جان وی تقاضای کمک کردند.

با دریافت این گزارش بلافاصله اکیپ امداد و نجات ایستگاه شماره ۱۲ به محل اعلام شده در ضلع شرقی تقاطع غیرهمسطح میدان بعثت همدان اعزام شدند.

آتش نشانان با حضور در محل اعلام شده مشاهده کردند دختر ۱۸ ساله‌ای خود را به ضلع شرقی پل رسانده و قصد دارد با پرتاپ خود اقدام به خودکشی کند.

آتش نشانان پس از مشاهده وضعیت موجود به دو گروه تقسیم شدند و در حالی که اکیپ اول وارد گفتگو با دختر جوان شده و سعی داشتند او را متقاعد کنند؛ اکیپ دوم با احتیاط کامل از پشت سر به وی نزدیک شدند و در حالی که تلاشها برای متقاعد کردن دختر جوان نتیجه نداده و او قصد داشت خود را به پایین پرتاب کند از پشت خود را به دختر جوان رسانده و با اقدام سریع و اصولی مانع از سقوط وی شدند.

 

 

انتهای پیام / 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه