آخرین اخبار

13. آبان 1395 - 12:36   |   کد مطلب: 18511
رئیس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: هویت و شاخصه اصلی انقلاب اسلامی مبارزه با استکبارجهانی است ، بنابراین همه ما پیرو امام راحل و اندیشه های او هستیم.

به گزارش بهارانه، به نقل از ایسنا، منطقه خراسان شمالی، حجت الاسلام قدرتی در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در بجنورد اظهارکرد: همه ما خواهان اصلاح جامعه ، بشریت و آسایش، آرامش، عزت و سربلندی ملت هستیم بنابراین با مشت های گره کرده اصل اساسی نظام که همانا مرگ برآمریکا و استکبارجهانی است را از عمق جان فریاد می زنیم.

وی ادامه داد: دشمنان تلاش می کند با تحریف نهضت و انقلاب امام راحل این مسئله را جا بیندازند که  هدف از این نهضت مبارزه با استکبارجهانی نبوده است.

قدرتی افزود: آن افرادی که با افکار، اندیشه، راه و روش امام راحل آشنا باشند می دانند که هویت انقلاب اسلامی و شاخصه اصلی و اساسی آن مبارزه با استکبارجهانی است.

وی عنوان کرد: انقلاب اسلامی برگرفته از نهضت عاشورا و هیهات من الذله است ، در این راستا دشمنان نمی توانند نهضتی را  که بر این اصول محکم و مستحکم است از بین ببرند.

قدرتی خاطرنشان کرد: امروز مردم بر اساس مبانی عقلی، قرآنی و ربانی به میدان می آیند و اگر دشمنان بر این گمان هستند که این اندیشه را از مردم بگیرند، به بیراهه رفته و سرمایه خود را هدر می دهند.

وی یادآورشد: برخی در دانشگاه ، مطبوعات و رسانه ها تلاش می کنند که القاء کنند که هویت انقلاب اسلامی امام راحل مبارزه با استکبار نبوده، درحالی راه عزتمندی مبارزه با آمریکا است.

قدرتی گفت: از سوی امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری راه عظمت و عزت ملت ترسیم شده است.

وی افزود: این چه سخن بی منطقی است که در رسانه ها و دانشگاه گفته می شود راه مذاکره با آمریکا باز شود، هرگز ، اگر آمریکا می توانست مشکل کسی را حل کند، مشکلات خودش را حل می کرد که هم اکنون در دریایی از مشکلات اقتصادی و سیاسی در حال غرق شدن است.

وی یادآورشد: اگر آمریکا دم از مذاکره می زند و چراغ سبز نشان می دهد به سبب این است که منابع ملی و اقتصادی ما را استفاده کند.

قدرتی با تاکید بر قطع امید از همه قدرت ها و توکل بر خدواند، زیرا همه چیز در اراده او است، گفت: باید همه جوانان و نوجوانان به خوبی در صحنه علم و دانش حاضر شوند و با عزمی راسخ در جهت مقابله با دشمنان در صحنه حضوریابند.

وی با تاکید بر ولایت مداری و حرکت در زیر پرچم ولایت، عنوان کرد: شاخصه خدشه ناپذیر و اصل مهم و اساسی نظام و امام راحل استکبارستیزی است و اگر از هر کسی در هر جایگاهی سخنی بیرون بیاید که این اصل را مورد تردید قرار دهد، سخن و قلم او، سخن و قلم استکبارجهانی است.

وی ادامه داد: تردید در شاخصه اساسی انقلاب که همانا استکبارستیزی بوده خیانت است و امیدواریم برخی که از سازش با آمریکا صحبت می کنند ازروی غفلت نه عناد باشد.

به گزارش ایسنا اجرای سرود سه هزار نفری دانش آموزان و آتش زدن مترسک استکبار از دیگر برنامه های مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در بجنورد بود.

گفتنی است قطعنامه راهپیمایی سراسری۱۳ آبان قرائت شد و مردم، دانش آموزان و مسئولان همه با هم با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر آل سعود کفار و مرگ بر منافق و فتنه گر،توطئه و جنایات دشمنان را محکوم کردند.
انتهاي پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه