آخرین اخبار

14. آبان 1395 - 16:46   |   کد مطلب: 18539
دبیر ستاد پشتیبانی از جبهه مقاومت سوریه در استان همدان از ارسال محموله بزرگ سیب زمینی برای کمک به جبهه مقاومت سوریه خبر داد.

به گزارش بهارانه، سرهنگ پاسدار بهرام دوست پرست در گفتگو با "نافع" افزود: بیست و دومین محموله کمک های مردمی استان همدان از طرف مردم شریف و انقلابی شهرستان بهار به ارزش ریالی یک میلیارد ریال شامل ده تن سیب زمینی به تهران ارسال شد.

وی افزود: همچنین بیست و یکمین محموله نیز شامل کفش و لباس، خشکبار و مواد غذایی هفته گذشته برای ارسال به سوریه به قرارگاه امام حسین(ع) تحویل داده شد.

دوست پرست اعلام کرد: ستاد پشتیبانی از جبهه مقاومت سوریه از سال 93 در استان همدان تشکیل شده که با ایجاد پایگاه در چند منطقه از شهر همدان به جمع آوری کمک می پردازد که از مهمترین این پایگاه ها می توان به فرهنگسرای امام علی(ع) و  مسجد قمر بنی هاشم(ع) اشاره کرد.

وی ادامه داد: همچنین یکی از شعب نیز در میدان امام خمینی(ره) شهر همدان حد فاصل خیابان تختی و شهدا قرار دارد.

دبیر ستاد پشتیبانی از جبهه مقاومت سوریه در استان همدان بیان کرد: این ستاد در شهرستان ها نیز به مسئولیت فرماندهان نواحی مقاومت ایجاد شده است.

دوست پرست با اشاره به فعالیت ستاد پشتیبانی از جبهه مقاومت سوریه در طول سال، اظهار کرد: مردم نوع دوست همدان می توانند برای کمک به رزمندگان جبهه مقاومت و شیعیان سوریه، کمک های غیرنقدی خود شامل پتو، لباس های نو، خشکبار و غذاهای کنسرو شده را به مساجد و پایگاه‌های مقاومت بسیج سراسر استان تحویل دهند.

وی گفت: همچنین مردم می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب 22222222 نزد بانک مهر اقتصاد یا شماره حساب 31042329381 نزد بانک انصار واریز کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه