آخرین اخبار

18. آبان 1395 - 14:19   |   کد مطلب: 18640
فرمانده انتظامی شهرستان بهار خبر داد
15 فقره سرقت در پرونده سارقان موتورسیکلت در شهرستان بهار
فرمانده انتظامی شهرستان بهار از دستگیری دو سارق حرفه‎ای پس از 15 فقره سرقت موتورسیکلت خبر داد.

به گزارش بهارانه، بزرگعلی نوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: در پی تشکیل پرونده و پیگیری مراجعان مالباخته به مجموعه انتظامی شهرستان بهار مبنی بر سرقت موتورسیکلت‎ها، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در ادامه تحقیقات پلیسی صورت گرفته سارقان شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه در یکی از مناطق شهر همدان دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار بیان داشت: در بررسی‎های پلیس در خصوص سارقان دستگیر شده، مشخص شد هر دو نفر سابقه‎دار هستند.

وی با بیان اینکه سارقان در بازجویی‎های تخصصی به عمل آمده، به 15 فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف کردند، افزود: در این عملیات چند دستگاه موتورسیکلت سرقتی نیز کشف شد که پس از تایید محل سرقت، پرونده به همراه طرفین به دادسرا ارسال و متهمان روانه زندان شدند.

نوری با تاکید بر جدی گرفتن توصیه‎های پلیس برای پیشگیری از سرقت اظهار کرد: شهروندان باید در هنگام پارک کردن موتورسیکلت، علاوه بر قفل فرمان موتورسیکلت از قفل و زنجیر مطمئن استفاده کنند.

وی از افراد خواست از سپردن موتورسیکلت خو به افراد غیر مسئول و ناآشنا خوداری کنند و در ادامه سخنانش گفت: حتماً باید موتورسیکلت خود را شماره‌گذاری کرده و پلاک بر روی آن نصب شود.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار با بیان اینکه باید از روشن گذاشتن موتورسیکلت در مقابل درب منزل و مکان‌های عمومی برای انجام کار ضروری جداً خودداری شود، اظهار کرد: مردم می‎توانند برای مشارکت در ایجاد امنیت و گزارش موارد مشکوک با تلفن 110 مرکز فوریت‎های پلیسی تماس برقرار کنند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه