آخرین اخبار

10. آذر 1395 - 13:07   |   کد مطلب: 19031
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان:
رئیس سازمان میراث فرهنگی به همدان سفر می کند
معاون رئیس جمهور و رئیس میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری کشور، فردا پنجشنبه یازدهم آذر ماه به استان همدان سفر خواهد کرد | زهرا احمدی پور که ملایری است پس از آنکه مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان انتخاب شد، به عنوان معاون رییس جمهور مسئولیت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را به عهده گرفت.

به گزارش بهارانه، به نقل از همدان پرس؛ مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان از سفر یک روزه معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به همدان خبر داد.

علی مالمیر گفت: معاون رئیس جمهور و رئیس میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری کشور، روز پنجشنبه ۱۱ آذر ماه به استان همدان سفر خواهد کرد.

وی ادامه داد: نشست هم‌اندیشی تشکل‌های مردم نهاد مرتبط با میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با حضور احمدی‌پور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی روز پنج‌شنبه برنامه‌ریزی شده است.

مالمیر افزود: رئیس میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری در شهرجهانی لالجین حضور پيدامی کند و بر اساس برنامه های پیش بینی شده از برخی پروژه ها و اماکن تاریخی و گردشگری استان بازدید خواهد کرد.

زهرا احمدی پور که ملایری است پس از آنکه مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان انتخاب شد، به عنوان معاون رییس جمهور مسئولیت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را به عهده گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه