آخرین اخبار

13. آذر 1395 - 2:46   |   کد مطلب: 19084
کارشناس اداره کل هواشناسی استان:
بارندگی در همدان تا فردا ادامه دارد
در حال حاضر هوای همدان با رگبار باران همراه است و دمای کنونی این شهر 11 درجه سانتیگراد بالای صفر گزارش شده است | بیشینه دمای همدان در 24 ساعت گذشته 14 درجه سانتیگراد بالای صفر و کمینه دمای این شهر پنج درجه سانتیگراد بالای صفر گزارش شده است | در حال حاضر سرعت وزش باد 6 متر بر ثانیه و از سمت جنوب گزارش شده است.

به گزارش بهارانه، به نقل از همدان پرس؛ کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: بارندگی که از روز گذشته در این استان آغاز شده همچنان تا روز شنبه ادامه دارد.

نادر پیرتاج افزود: در حال حاضر هوای همدان با رگبار باران همراه است و دمای کنونی این شهر 11 درجه سانتیگراد بالای صفر گزارش شده است.

وی ادامه داد: بیشینه دمای همدان در 24 ساعت گذشته 14 درجه سانتیگراد بالای صفر و کمینه دمای این شهر پنج درجه سانتیگراد بالای صفر گزارش شده است.

پیرتاج افزود: هوای همدان در 24 ساعت آینده نیمه ابری تا ابری در برخی از ساعات با بارش باران و وزش شدید باد همراه است.

پیرتاج گفت: بیشینه دمای هوای همدان در 24 ساعت آینده 10 درجه سانتیگراد بالای صفر و کمینه دمای این شهر به 2 درجه سانتیگراد بالای صفر می رسد.

وی اضافه کرد: بارش های 24 ساعت گذشته در ملایر 18.8 میلی متر ، تویسرکان 12.5 ، رزن 10.4، نهاوند 10.2 ، اسدآباد 7.1 فامنین 0.9 و همدان 3.1 میلی متر گزارش شده است.

در حال حاضر سرعت وزش باد 6 متر بر ثانیه و از سمت جنوب گزارش شده است./ایرنا

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه