آخرین اخبار

16. آذر 1395 - 11:11   |   کد مطلب: 19149
رئیس اوقاف شهرستان بهار خبر داد
ثبت وقف جدید به ارزش 4.5 میلیارد ریال در لاله‌جین
رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان بهار از ثبت وقف جدیدی به ارزش 4.5 میلیارد ریال در شهر لاله‎جین خبر داد.

به گزارش بهارانه، احمد زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه وقف می‎تواند به رفع محرومیت در جامعه کمک کند، اظهار کرد: ظهر امروز یک وقف مشارکتی در اداره اوقاف و امور خیریه شهر لاله‎جین شهرستان بهار به ثبت رسید.

وی ارزش وقف جدید ثبت شده را 4.5 میلیارد ریال معادل 450 میلیون تومان دانست و ادامه داد: این وقف برای مسجد و مجتمع فرهنگی است.

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان بهار افزود: زمینی به ارزش 2.5 میلیارد ریال معادل 250 میلیون تومان و ساختمان فرهنگی به ارزش 2 میلیارد ریال معادل 200 میلیون تومان وقف شده است.

وی ادامه داد: این وقف جدید در راستای الحاق زمین و ساختمان به مسجد چهارده معصوم شهر لاله‎جین ایجاد شده است.

زارعی در ادامه از ذبح سه گوسفند برای توزیع گوشت آن در بین نیازمندان خبر داد و افزود: امروز سه رأس گوسفند ذبح شده و 125 کیلوگرم گوشت خالص آن بین 150 خانواده نیازمند شهر بهار و لاله‌جین توزیع شد.

وی با بیان اینکه دو گوسفند در شهر بهار و یک گوسفند در شهر لاله‎جین ذبح شدند، بیان کرد: حدود 35 میلیون ریال گوشت گوسفندی تازه در بین نیازمندان شهرستان بهار توزیع شد.

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان بهار با بیان اینکه در دهه وقف در شهرستان بهار برنامه‎ها و اقدامات خوبی انجام شد، افزود: اقدامات انجام شده از محل موقوفات شهرستان و در راستای عمل به نیات واقفان بوده است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه