آخرین اخبار

19. آذر 1395 - 3:20   |   کد مطلب: 19200
گزارش تسنیم از حاشیه بازدید معاون رئیس جمهور
نگرانی نوبخت برای حال خبرنگاران
سفر نوبخت معاون رئیس جمهور به همدان برای بازدید و بررسی آخرین‌ وضعیت راه‌آهن همدان- تهران با اتفاقاتی همراه بود که سبب ابراز نگرانی وی نسبت به حال خبرنگاران پوشش دهنده این رویداد شد.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور امروز نخستین مسافر قطار همدان ـ تهران بود که سفر خود را از صبح امروز با قطار همدان- تهران آغاز کرده بود و در ایستگاه ساوه برای بازدید از خط راه آهن تهران به سنندج توقف کوتاهی داشت و ادامه مسیر را با خودرو به سمت همدان سفر کرد که با حاشیه‌هایی همراه بود.

در جریان بازدید از ایستگاه تشکیلاتی خط ‌آهن همدان- تهران یکی از نفرات تیم رسانه‌ای پوشش دهنده سفر رئیس جمهور با ستون آهنی ساختمان برخورد کرد و این موضوع سبب واکنش نوبخت معاون رئیس جمهور شد.

نوبخت که نظاره‌گر این اتفاق بود، خطاب به خبرنگاران گفت: بنده نگران حال شما بوده چرا که شما جوانان سرمایه‌های کشور هستید این سفر هر چقدر دارای اهمیت باشد ولی سلامت شما دارای اهمیت بیشتری است.

در ادامه جریان بازدید برخی از کارگران حاضر در پروژه ایستگاه راه‌آهن همدان-تهران نسبت به عدم پرداخت یکساله حقوق خود اعتراض داشتند و حضور نوبخت را فرصت مغتنی برای اعلام مشکلات خود دانستند ولی موفق به بیان مشکلات خود نشدند.

بحث و درگیری بین سرتیم حفاظت معاون رئیس جمهور با مسئول دفتر یکی از نمایندگان مردم همدان در مجلس نیز دیگر نکته حاشیه‌ساز این سفر بود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه