آخرین اخبار

23. آذر 1395 - 17:33   |   کد مطلب: 19285
مسئول مرکز پیش‌بینی هوای استان:
موج سرما و بارندگی وارد همدان می شود
آسمان استان همدان تا 24 ساعت آینده قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد همراه است و از بعدازظهر چهارشنبه با نفوذ موج بارندگی تا روز پنجشنبه در برخی از نقاط استان همدان بارش باران و ریزش برف و تشدید وزش باد پیش بینی می شود | حداقل دمای هوای همدان در شب گذشته 6 درجه سانتیگراد زیر صفر بوده است.

به گزارش بهارانه، به نقل از همدان پرس؛ مسئول مرکز پیش‌بینی هوای استان همدان از ورود موج جدید بارشی از بعدازظهر فردا به آسمان استان خبر داد و گفت: با ورود این موج بارشی شاهد بارش برف و باران هستیم و دمای هوای استان ۸ درجه‌ کاهش می‌یابد.

نادر پیرتاج افزود: آسمان استان همدان تا 24 ساعت آینده قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد همراه است و از بعدازظهر چهارشنبه با نفوذ موج بارندگی تا روز پنجشنبه در برخی از نقاط استان همدان بارش باران و ریزش برف و تشدید وزش باد پیش بینی می شود.

پیرتاج ادامه داد: با خروج موج بارشی از بعدازظهر پنجشنبه شاهد کاهش دما بین 4 تا 8 درجه سانتیگراد خواهیم بود.

وی با اشاره به تداوم کاهش محسوس دما تا روز یکشنبه هفته آینده در استان همدان عنوان کرد: وزش باد در این ایام بین 65 تا 70 کیلومتر بر ساعت شدت می‌گیرد.

پیرتاج‌همدانی گفت: حداقل دمای هوای همدان در شب گذشته 6 درجه سانتیگراد زیر صفر و حداکثر دما نیز 10 درجه سانتیگراد بالای صفر بوده است.

وی اظهار داشت: ظرف 24 ساعت گذشته فامنین با دمای هفت درجه سانتیگراد زیر صفر سردترین نقطه و همدان و نهاوند با 10 درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین نقطه استان بوده است.

مسئول مرکز پیش‌بینی هوای استان همدان افزود: همچنین میزان بارندگی نسبت به میانگین بلند مدت نیز بین 50 تا 90 درصد در کل نقاط استان همدان کاهش داشته است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه