آخرین اخبار

7. دى 1395 - 12:46   |   کد مطلب: 19540
ششمین دوره جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران مرداد ماه 96 در همدان برگزار می شود | حضور سازمان‌های مردم نهاد در دوره قبل به عنوان بازوان اجرایی جشنواره در استان‌ها موفق بود و در دوره ششم این بخش را گسترش خواهیم داد و از پتانسیل بیشتر تشکل های زیست محیطی و فرهنگی در بخش های اجرایی استفاده خواهیم کرد.

به گزارش بهارانه، به نقل از همدان پرس؛ ششمین جشنواره فیلم سبز ایران همزمان با سراسر کشور در همدان برگزار می شود.

اولین جلسه شورای سیاست گذاری ششمین جشنواره فیلم سبز ایران در اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان برگزار شد.

در این جلسه نقاط ضعف و قوت برگزاری دوره قبلی جشنواره در همدان بررسی شد و تصمیمات تازه ای برای برگزاری هرچه بهتر جشنواره ششم فیلم سبز در استان اتخاذ گردید.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان با بیان اینکه ششمین دوره جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران مرداد ماه 96 همزمان با سراسر کشور در همدان برگزار می شود افزود: در این دوره جشنواره فیلم ها، در شهرستان های استان نیز اکران خواهد شد.

محمدرضا محمدی افزود: جشنواره فیلم سبز ایران از نظر ابعاد بزرگترین جشنواره بین کشورهای عضوشبکه جهانی جشنواره های سبز جهان ( GFN) است که این شبکه قصد دارد جایزه ای شبیه به آکادمی به فیلم های زیست محیطی بدهد.

وی اظهار کرد: حضور سازمان‌های مردم نهاد در دوره قبل به عنوان بازوان اجرایی جشنواره در استان‌ها موفق بود و در دوره ششم این بخش را گسترش خواهیم داد و از پتانسیل بیشتر تشکل های زیست محیطی و فرهنگی در بخش های اجرایی  استفاده خواهیم کرد.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه