آخرین اخبار

7. دى 1395 - 12:49   |   کد مطلب: 19541
کارشناس اداره کل هواشناسی استان:
سامانه بارشی امروز وارد همدان می شود
سامانه جدید بارشی از امروز بعداز ظهر وارد استان همدان می شود | آسمان استان همدان تا 24 ساعت آینده کمی ابری، گاهی نیمه ابری و در برخی از نقاط وزش باد همراه است و به دنبال این سامانه با عبور امواج پایدار تا اواسط هفته آینده در برخی از ساعات بارش پراکنده باران و ریزش برف و وزش باد پیش بینی می شود.

به گزارش بهارانه، به نقل از همدان پرس؛ کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: سامانه جدید بارشی از امروز بعداز ظهر وارد این استان شده و همدان را تحت تاثیر قرار می دهد.

نادر پیرتاج افزود: با ورود سامانه بارشی تا اواخر روز چهارشنبه در برخی از نقاط بارش باران و ریزش برف و گاهی وزش باد پیش بینی می شود.

وی اضافه کرد: آسمان استان همدان تا 24 ساعت آینده کمی ابری، گاهی نیمه ابری و در برخی از نقاط وزش باد همراه است و به دنبال این سامانه با عبور امواج پایدار تا اواسط هفته آینده در برخی از ساعات بارش پراکنده باران و ریزش برف و وزش باد پیش بینی می شود.

پیرتاج ادامه داد: در برخی از مناطق جنوبی استان همدان تگرگ و رعد و برق دور از انتظار نیست و از شنبه هفته آینده تا اواسط هفته بارش ها از شرایط بهتری برخوردار خواهد بود.

وی با بیان اینکه سرعت وزش باد در 24 ساعت گذشته در همدان به 40 کیلومتر بر ساعت رسید افزود: کمینه دمای این شهر صفر درجه سانتیگراد ثبت شد و امشب (دوشنبه) دما به چهار درجه سانتیگراد زیر صفر می رسد.

پیرتاج گفت: بارش های 24 ساعت گذشته در همدان 22 میلی متر ، ملایر 15، تویسرکان 23 ، نهاوند 14، رزن 12، فامنین 9 ، قهاوند 12، اسدآباد 27، بهار 20 و کبودراهنگ 18 میلی متر گزارش شده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه