آخرین اخبار

8. دى 1395 - 2:07   |   کد مطلب: 19559
مدیرکل راهداری استان همدان با بیان اینکه بارش‌ برف در تمامی محورهای همدان ادامه دارد، گفت: تردد در محورهای همدان نیازمند زنجیرچرخ نیست.

به گزارش بهارانه، محمد رودباری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان درباره وضعیت راه‌های استان همدان اظهار داشت: در همه محورهای استان همدان از جمله نهاوند، ملایر، تویسرکان، رزن، کبودراهنگ، بهار، اسدآباد و همدان بارش برف ادامه دارد.

وی با بیان اینکه تمامی اکیپ‌های راهداری در محورهای استان همدان عملیات برف‌روبی و نمک‌پاشی را انجام می‌دهند، تصریح کرد: تمامی محورهای استان همدان باز بوده و تردد در آن‌ها ادامه دارد.

رودباری با اعلام اینکه خوشبختانه انسداد ترافیکی و اعمال زنجیرچرخ در سطح راه‌های استان همدان رخ نداده است، عنوان کرد: در سطح گردنه‌ها با وجود بارش برف بدون زنجیرچرخ در حال تردد هستند.

وی با بیان اینکه تردد در گردنه‌های استان همدان نیازمند استفاده از زنجیرچرخ نیست، اظهار داشت: تردد در گردنه‌های اسدآباد، گرین، گرمک، آوج، همه کسی و سوباشی بدون اعمال زنجیرچرخ در حال انجام است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان با بیان اینکه تردد در آزادراه همدان-ساوه در حال انجام بوده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد، تصریح کرد: در حال حاضر 4 اکیپ برای نگهداری و انجام عملیات راهداری زمستانی در این محور به‌کار گرفته شده است.

رودباری بیان کرد: با توجه به بارش برف و لغزنده‌بودن جاده‌ها، رانندگانی که قصد تردد در محورهای استان همدان را دارند حتما تجهیزات سفرهای زمستانی و زنجیرچرخ همراه داشته باشند تا در صورت نیاز از آنها استفاده کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان تصریح کرد: مرکز اطلاع‌رسانی راه‌های استان همدان با شماره تماس 141 آمادگی لازم را برای ارائه اطلاعات راه‌های استان همدان دارد و از رانندگانی که قصد تردد در محورهای استان همدان را دارند انتظار می‌رود قبل از آغاز سفر از وضعیت راه‌ها مطلع شوند.

وی با اعلام اینکه در حال حاضر 34 پایگاه راهداری با 580 نفر نیروی انسانی در سطح محورهای استان همدان در حالت آماده باش قرار دارند عنوان کرد: 280 دستگاه انواع ماشین‌آلات راهداری از جمله برفروب، نمک پاش، لودر، گریدر و برف خور برای عملیات راهداری زمستانی امسال به کارگرفته شده است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه