آخرین اخبار

8. دى 1395 - 12:10   |   کد مطلب: 19563
جلسه ستاد آنفلو آنزای فوق حاد پرندگان شهرستان بهار در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد

به گزارش بهارانه، به نقل از روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان بهار و بر اساس هماهنگی های انجام گرفته قبلی جلسه ستاد آنفلو آنزای فوق حاد پرندگان با حضور روسا و نمایندگان  اعضاء ستاد برگزار شد.

دکتر شیرزادی کارشناس طیور دامپزشکی شهرستان ضمن بیان خلاصه ای از روند بروز شیوع بیماری و عوامل ایجاد کننده و افراد در معرض خطر وشرح اقدامات اداره دامپزشکی شهرستان در خصوص اقدامات پیشگیرانه انجام گرفته، تاکید کرد دامپزشکی تلاش می کند که با انجام پایش و مراقبت فعال این بیماری و سایر بیماریهای طیور از بروز و شیوع بیماریها در منطقه جلوگیری نماید.

دکتر مشهوری رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بهار با بیان گزارشی از روند بیماری در دنیا و کل کشور از تمامی اعضا در خواست کرد با تمام توان مسئولیت های مورد نظر را اجرا کرده تا با پیشگیری از بیماری مراکز تولید طیور را در مقابل این بیماریها ایمن نگه داریم.

در پایان سلطانی راد رئیس جلسه گفت: تمامی دستگاهها موظفند که با تمام توان در خصوص پیشگیری از بیماری اداره دامپزشکی را یاری دهند و اداره دامپزشکی نیز موظف است اقدامات پیشگیرانه خود را تقویت بخشیده و در این راستا برنامه ریزی های لازم را انجام دهد.

منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان همدان

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه