آخرین اخبار

9. دى 1395 - 3:25   |   کد مطلب: 19575
کارشناس اداره کل هواشناسی استان:
امشب هوای همدان سرد می شود
آسمان استان همدان تا 24 ساعت آینده نیمه ابری، گاهی احتمال بارش خفیف باران و ریزش برف و در بعد از ظهر گاهی ابری و در برخی ساعات وزش باد پیش بینی می شود | از بعدازظهر روز جمعه موج جدید بارشی استان همدان را تحت تاثیر قرار می دهد و تا اواسط هفته در برخی از ساعات بارش باران و ریزش برف و وزش باد پیش بینی می شود.

به گزارش بهارانه، به نقل از همدان پرس؛ کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: دمای هوای همدان امشب (چهارشنبه) به شش تا هشت درجه سانتیگراد زیر صفر می رسد.

نادر پیرتاج افزود: دمای هوای همدان شامگاه سه شنبه یک درجه سانتیگراد زیر صفر گزارش شده که امشب 6 درجه سانتیگراد سردتر می شود.

وی با بیان اینکه بیشینه دمای هوای همدان در 24 ساعت گذشته سه درجه سانتیگراد بالای صفر گزرش شده است افزود: در این مدت نهاوند با 11 درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان ثبت شده است.

پیرتاج افزود: آسمان استان همدان تا 24 ساعت آینده نیمه ابری، گاهی احتمال بارش خفیف باران و ریزش برف و در بعد از ظهر گاهی ابری و در برخی ساعات وزش باد پیش بینی می شود.

وی اظهار کرد: از بعدازظهر روز جمعه موج جدید بارشی استان همدان را تحت تاثیر قرار می دهد و تا اواسط هفته در برخی از ساعات بارش باران و ریزش برف و وزش باد پیش بینی می شود.

وی گرم‌ترین نقطه استان در روز گذشته را با دمای 11 درجه سانتیگراد مربوط به نهاوند دانست و افزود: این درحالیست که رزن و همدان با حداقل دمای منفی یک درجه سانتیگراد سردترین نقاط استان گزارش و ثبت شده است.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه