آخرین اخبار

12. دى 1395 - 12:34   |   کد مطلب: 19634
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رزن از صدور مجوز ماده ۲۰ برای ساخت بیمارستان ۱۵۰ تختخوابی در رزن خبر داد و گفت: ۱۲هکتار زمین برای ساخت این بیمارستان توسط خیرین اهدا شده است.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرنگار مهر، سید مهدی حسینی ظهر شنبه در مجمع خیرین سلامت شهرستان رزن اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته دستگاه «سی. تی. اسکن» برای بیمارستان ولی‌عصر (عج) شهرستان رزن خریداری‌شده بود که با توجه به نبود فضا برای ارائه خدمات به مردم، به همت خیرین شهرستان رزن عملیات اجرایی احداث ساختمان سی‌تی‌اسکن شهرستان رزن آغاز شد.

وی بابیان اینکه تجهیز بیمارستان به دستگاه سی‌تی‌اسکن از نیازهای اساسی شهروندان رزنی است، افزود: این واحد در زمینی به مساحت ۴۵۰مترمربع و در داخل محوطه بیمارستان ولی‌عصر (عج) و بااعتبار اولیه ۵ میلیارد ریال احداث خواهد شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان رزن با اشاره به توسعه بخش دیالیز بیمارستان رزن عنوان کرد: اعتبار اجرای این طرح نیز از سوی خیرین سلامت تأمین خواهد شد.

وی در ادامه از احداث درمانگاه روستای خورونده، خانه بهداشت روستای تاکی تپه و خانه بهداشت روستای جامیشلو توسط خیرین خبر داد و افزود: با پیگیری مجمع خیرین سلامت ۸۰ میلیون تومان برای عمل کلیه، ۲۸میلیون تومان برای پیوند کبد، ۲ میلیون تومان برای کشت حلزون، ۶ میلیون تومان برای پیوند قرنیه چشم و ماهانه ۵۰۰هزار تومان برای خرید داروهای بیمارهای خواص توسط خیرین سلامت پرداخت‌شده است.

دبیر مجمع خیرین شهرستان رزن با عنوان اینکه ۳۰قطعه زمین در روستاهای شهرستان برای ساخت خانه بهداشت در نظر گرفته‌شده است، افزود: ۵ هکتار زمین به ارزش ۵۰میلیون تومان، دو هزار مترمربع زمین در روستای شاهنجرین و یک هزار و۵۰۰متر در روستای فارسجین توسط خیرین به حوزه‌ سلامت رزن اهدا شده است.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه