آخرین اخبار

12. دى 1395 - 12:47   |   کد مطلب: 19635
فرماندار رزن گفت: از زمان اجرای طرح تحول نظام سلامت تاکنون بیش از ۱۲ میلیارد تومان به شهرستان رزن پرداخت‌شده است

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرنگار مهر، فتحعلی حسینی ظهر شنبه در جلسه مجمع خیرین سلامت شهرستان رزن گفت: از زمان اجرای طرح تحول نظام سلامت تاکنون بیش از ۱۲ میلیارد تومان به شهرستان رزن پرداخت‌شده که از این میزان ۷ میلیارد تومان در سال گذشته تخصیص‌یافته است.

وی  خاطرنشان کرد: در سال گذشته در بحث نظام سلامت بیش از ۲۴۰ میلیارد تومان در حوزه سلامت استان هزینه شده است

فرماندار رزن اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای دولت تدبیر وامید در راستای کاهش پرداخت از جیب مردم و افزایش رضایتمندی اجرای  طرح تحول نظام سلامت است. 

وی بابیان اینکه بیش از ۳۰ پروژه در حوزه بهداشتی درمانی در شهرستان طی سال جاری اجرا شده است، یادآور شد: برای ساخت این پروژه ها بیش از ۸۵ میلیارد ریال اعتبار درنظر گرفته شده تا این پروژه ها تا خردادماه سال آینده به بهره‌برداری برسد.

وی بابیان اینکه درمانگاه‌های درمان بستر در شهرهای دمق و قروه در جزین در سال جاری بااعتباری بالغ‌بر یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان به بهره‌برداری خواهد رسید، ادامه داد: با توجه به  اینکه کلینیک ویژه‌ درمانی رزن در ۲ طبقه در دست‌ساخت است انتظار می‌رود این پروژه در سال آینده به بهره‌برداری برسد.

فتحعلی حسینی با اشاره به فعالیت ۱۶ مرکز بهداشت و ۷۲ خانه بهداشت در شهرستان رزن اضافه کرد: اقداماتی از قبیل خدمات پزشکی، پاراکلینیکی، دندانپزشکی و پیراپزشکی به مراجعه‌کنندگان در این مراکز ارائه می‌شود

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه