آخرین اخبار

14. دى 1395 - 1:40   |   کد مطلب: 19661
مدیرکل مدیریت بحران استان:
همدان سرد می شود
از امروز سه‌شنبه ۱۴ دی ماه دمای هوا همدان بین ۶ تا ۸ درجه سانتیگراد زیر صفر کاهش می‎‌یابد | کشاورزان برای پیشگیری از هر گونه خسارت ناشی از کاهش دما باید نسبت به جمع آوری ادوات و وسایل آبیاری تحت فشار اقدام نمایند | باغداران نسبت به جمع آوری برگها و هرس و بریدن شاخه های خشک و آلوده و امحاء آنها اقدامات لازم را انجام دهند.

به گزارش بهارانه، به نقل از همدان پرس؛ مدیرکل مدیریت بحران استان همدان نسبت به کاهش دما و برودت هوا هشدار داد و گفت: از فردا سه‌شنبه ۱۴ دی ماه دمای هوا همدان بین ۶ تا ۸ درجه سانتیگراد زیر صفر کاهش می‎‌یابد.

علیمردان طالبی اظهار داشت: جبهه هوای سردی از فردا تا پایان هفته جاری آسمان استان همدان را فرا می‌گیرد و بر این اساس دما هوای همدان بین 6 تا 8 درجه سانتیگراد زیر صفر کاهش می‎‌یابد.

طالبی گفت: کشاورزان برای پیشگیری از هر گونه خسارت ناشی از کاهش دما باید نسبت به جمع آوری ادوات و وسایل آبیاری تحت فشار اقدام نمایند.

وی تاکید کرد: صاحبان میادین میوه و تره بار نیز برای جلوگیری از خسارت های ناشی از یخ زدگی نسبت به پوشش و ایجاد دمای مناسب در اماکن مربوطه اقدام کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استان همدان گفت: برای کنترل مکانیکی آفات و بیماریهای غالب در استان باغداران نسبت به جمع آوری برگها و هرس و بریدن شاخه های خشک و آلوده و امحاء آنها اقدامات لازم را انجام دهند.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه