آخرین اخبار

17. دى 1395 - 11:50   |   کد مطلب: 19721
رئیس فدراسیون پینگ‌پنگ کشور بابیان اینکه هیئت پینگ‌پنگ استان‌همدان از هیئت‌های برتر کشور است، گفت: هیئت‌های شهرستانی پینگ‌پنگ باید به دنبال جذب منابع مالی باشند.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرنگار مهر، مهرداد قارداشی ظهر پنج شنبه در مجمع انتخاباتی هیئت پینگ‌پنگ استان‌همدان با اشاره به ظرفیت بالای این رشته ورزشی در همدان اظهار داشت: هیئت پینگ‌پنگ همدان در ارزشیابی اداره کل ورزش و جوانان استان‌همدان در رتبه پنجم قرار دارد.

وی افزود: در بین این‌همه هیئت‌های ورزشی که در استان‌همدان فعال بوده و همه آن‌ها هم زحمت می‌کشند این جایگاه نشان دهنده زحمات صورت گرفته در بدنه پینگ‌پنگ استان‌همدان است.

رئیس فدراسیون پینگ‌پنگ کشور بابیان اینکه هیئت پینگ‌پنگ استان‌همدان جزو هیئت‌های بسیار فعال است، گفت: گزارش مالی هیئت پینگ‌پنگ همدان در هیچ‌کدام از استان‌ها دیده نشده است.

وی بابیان اینکه هیئت‌های شهرستانی نیز باید به دنبال جذب منابع مالی باشند، بیان کرد: تنها با منابع دولتی کار جلو نمی‌رود و باید هیئت‌های شهرستان‌ها به دنبال جذب منابع مالی باشند.

رئیس فدراسیون پینگ‌پنگ کشور عنوان کرد: طی ۴ سال گذشته کل کمک مالی فدراسیون پینگ‌پنگ کشور به همدان ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بوده و از هیئت‌های شهرستانی انتظار داریم به دنبال تشویق بخش خصوصی برای کمک به ورزش باشند.

قارداشی با اشاره به زیرساخت‌های ورزشی در همدان گفت: در استان‌همدان به نسبت سایر استان‌ها زیرساخت‌های رشته پینگ‌پنگ فراهم و همدان از استان‌های خوب و برخوردار است.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه