آخرین اخبار

17. دى 1395 - 12:12   |   کد مطلب: 19723
با برگزاری مجمع انتخاباتی؛
محسن افروخته رئیس هیئت پینگ‌پنگ همدان شد
مجمع انتخاباتی هیئت پینگ‌پنگ همدان برگزار و «محسن افروخته» با ۱۶ رأی از ۱۷ رأی مأخوذه برای ۴ سال دیگر سکان‌دار هیئت پینگ‌پنگ استان‌همدان شد.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرنگار مهر، مجمع انتخاباتی هیئت پینگ‌پنگ استان همدان به ریاست مهرداد قارداشی رئیس فدراسیون پینگ‌پنگ و نایب‌رئیسی رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان و با حضور سایر اعضا ظهر پنج شنبه در سالن کنفرانس مجموعه ورزشگاه سردار شهید علیرضا شمسی‌پور برگزار شد.

در این انتخابات محسن افروخته، سید هادی حسینی بیدار، رضا تعیشی و محمدرضا کفاشیان کاندیدا بودند که سید هادی حسینی بیدار قبل از برگزاری مجمع استعفای خود را اعلام کرد و رضا تعیشی نیز در مجمع به نفع محسن افروخته کناره‌گیری کرد و درنهایت محسن افروخته و محمدرضا کفاشیان در معرض انتخاب قرار گرفتند.

در پایان پس از رأی‌گیری محسن افروخته با کسب ۱۶ رأی از مجموع ۱۷ رأی مأخوذه به مدت ۴ سال به‌عنوان رئیس هیئت پینگ‌پنگ استان‌همدان انتخاب شد.

همچنین محمدرضا کفاشیان دیگر کاندیدای این انتخابات یک رأی کسب کرد.

رئیس جدید هیئت پینگ‌پنگ استان‌همدان در این مجمع گفت: بخشی از انتظاراتی که اعضای هیئت پینگ‌پنگ، مدیرکل ورزش و جوانان استان و فدراسیون از بنده داشتند در آینده برآورده خواهم کرد.

محسن افروخته بابیان اینکه موفقیت بنده در استفاده از ظرفیت همه دوستان است و صرفاً نقش هماهنگ‌کننده دارم، گفت: با کمک پیشکسوتان و مربیان و بازیکنان جایگاه هیئت را ارتقا خواهیم داد.

افروخته افزود: به‌واسطه تجربه‌ سالهای گذشته برای ۴ سال دیگر در خدمت خانواده پینگ‌پنگ خواهم بود.

وی با اشاره به پیگیری‌های انجام شده برای احداث خانه پینگ‌پنگ در همدان بیان کرد: سال ۹۳ منابع مالی خوبی داشتیم اما موفق نشدیم زمین و فضایی مناسب تدارک ببینیم.

وی گفت: پیگیری این موضوع را بعنوان یکی از تعهدات ادامه خواهم داد.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه