آخرین اخبار

18. دى 1395 - 0:15   |   کد مطلب: 19733
فرمانده انتظامی استان همدان گفت: پاسگاه انتظامی کوهین در مسیر گردشگری غارعلیصدر به عنوان نقطه بسیار استراتژیک با زیر پوشش قرار دادن ۱۹ روستا با ۲۷ هزار جمعیت افتتاح شد.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، سردار حاجی محمد مهدیان‌نسب ظهر امروز در جمع خبرنگاران به افتتاح سه پروژه در استان با حضور رئیس پلیس پیشگیری ناجا اشاره کرد و اظهار داشت:‌ حسینیه حضرت زهرا(س) که امروز افتتاح شد مساحتی بیش از 900 متر مربع داشته و از منابع استانی تأمین اعتبار شده است.

وی افزود: این پروژه با اعتباری بیش از 900 میلیون تومان و با صرفه‌جویی‌های اقتصادی بسیار انجام شده است.

فرمانده انتظامی استان همدان عنوان کرد: رونمایی از المان شهید گمنام در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان از جمله اقداماتی است که امروز با حضور رئیس پلیس پیشگیری صورت گرفته است.

مهدیان‌نسب با اشاره به اینکه ساختمان پلیس امنیت عمومی در یک‌هزار متر مربع در هفته آینده افتتاح خواهد شد، گفت:‌ پاسگاه انتظامی کوهین نیز در 15 هزار متر با هزینه 500 میلیون تومان افتتاح ‌شد.

وی با بیان اینکه از سال 93 تاکنون 8 کلانتری و پاسگاه در سطح استان با طرح مدیریت کیفیت در کلانتری و پاسگاه ایجاد شده است، اظهار داشت: در این مدت 48 پروژه از منابع ملی و استانی ایجاد شده و اقدامات خوبی نیز در راستای تملک و احداث پروژه‌های مورد نیاز استان انجام شده که در طول سه سال این اقدامات نسبت به گذشته افزایش صد درصدی داشته است.

فرمانده نیروی انتظامی استان همدان با اشاره به اینکه پاسگاه انتظامی کوهین 19 روستا با 27 هزار جمعیت را پوشش می دهد، عنوان کرد: دلیل راه‌اندازی این پاسگاه این بود که در نقطه بسیار استراتژیک قرار گرفته است و ‌خلأ انتظامی در این مسیر وجود داشت چرا که کلانتری 11 کبودراهنگ 37 روستا را با شهر کبودراهنگ پوشش می‌داد و قادر به پوشش این منطقه نبود.

وی با بیان اینکه پاسگاه انتظامی کوهین در مسیر گردشگرانی است که از غار علیصدر بازدید می‌کنند، گفت: پاسگاه انتظامی کوهین به دلیل رصد این موقعیت و کاهش فاصله مردم باپلیس راه‌اندازی شده است.

انتهای پیام/

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه