آخرین اخبار

19. دى 1395 - 1:11   |   کد مطلب: 19753
مدیرکل ورزش و جوانان استان‌همدان گفت: طی پیگیری‌ها و نامه‌نگاری‌های متعدد با فدراسیون کشتی، سوم بهمن‌ماه به‌عنوان تاریخ برگزاری هیئت کشتی استان‌همدان مشخص شد.

به گزارش بهارانه، رسول منعم در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت کشتی استان‌همدان اظهار داشت: بعد از لغو انتخابات هیئت کشتی استان‌همدان در ۱۳ دی‌ماه با جدیت به دنبال برگزاری هر چه سریع‌تر مجمع انتخاباتی هیئت کشتی استان‌همدان بودیم.

وی افزود: نامه‌نگاری‌ها و پیگیری‌های زیادی برای برگزاری این مجمع انجام دادیم تا بالاخره طی نامه ای اعلام کرد این مجمع سوم بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان‌همدان با اشاره به اعلام این تاریخ گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان تمایل داشت مجمع هر چه زودتر برگزار شود و روی این موضوع تأکید داشت.

منعم خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه فدراسیون کشتی درگیر برگزاری مسابقات جام فجر است بلا فاصله بعد از برگزاری این مسابقات، اعضا سوم  بهمن‌ماه برای برگزاری مجمع انتخاباتی کشتی به همدان سفر خواهند کرد.

وی با اشاره به وضعیت برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال استان‌همدان گفت: تاریخ برگزاری این مجمع انتخاباتی مشخص نشده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان‌همدان عنوان کرد: این مجمع نیز تا پایان سال برگزار خواهد شد.

منعم با اشاره به برگزاری مجامع انتخاباتی هیئت‌های ورزشی استان گفت: از ابتدای سال تا به امروز مجامع هیئت‌های باستانی، والیبال، انجمن‌های ورزشی، کوهنوردی و صعودهای ورزشی، بولینگ و بیلیارد، سه‌گانه، تیراندازی، وزنه‌برداری، پینگ‌پنگ و بدمینتون در همدان برگزارشده است.

وی یادآور شد: همچنین تا پایان سال ۵ هیئت ورزشی ازجمله هیئت‌های فوتبال، کشتی، گلف و ورزش‌های همگانی و ژیمناستیک برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه