آخرین اخبار

19. دى 1395 - 1:16   |   کد مطلب: 19755
دبیر هیئت بدمینتون استان‌همدان خبر داد:
افزایش رنکینگ جهانی بدمینتون باز همدانی
دبیر هیئت بدمینتون استان‌همدان گفت: رنکینگ جهانی بدمینتون باز جوان همدانی با درخشش در مسابقات مختلف افزایش پیدا کرد.

به گزارش بهارانه، علیرضا صفی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به افزایش رنکینگ جهانی بدمینتون باز همدانی اظهار داشت: امیر جباری بدمینتون باز ملی‌پوش همدان با درخشش در مسابقات مختلف، رنکینگ جهانی خود را افزایش داد و در رتبه ۸۰ جهان ایستاد.

وی افزود: قرار گرفتن در این رتبه جهانی افتخار بزرگی برای بدمینتون کشور و ورزش استان‌همدان بوده که نشان از ظرفیت بالای ورزش همدان دارد.

دبیر هیئت بدمینتون استان‌همدان بابیان اینکه امیر جباری از سرمایه‌های افتخارآفرین در ورزش بدمینتون استان‌همدان است، گفت: جباری از برترین بدمینتون بازهای کشور و شماره یک کشور در رده سنی خود است.

صفی زاده عنوان کرد: این بدمینتون باز از پتانسیل بسیاری بالایی برخوردار بوده و رسیدن به المپیک و مقام‌های بسیار درخشان برای جباری دور از دسترس نیست.

وی بابیان اینکه استعدادیابی اساس کار پیشرفت ورزش‌های مختلف است، بیان کرد: توجه به امر استعدادیابی از تأکیدات فدراسیون بدمینتون در سال‌های گذشته و سال جاری بوده و بر همین اساس هیئت‌های استانی نیز استعدادیابی را در اولویت‌های اصلی خود قرار داده‌اند.

دبیر هیئت بدمینتون استان‌همدان عنوان کرد: امیر جباری، مبین دهبانی و محمد سرمیلی از خروجی‌های استعدادیابی هیئت بدمینتون همدان هستند.

صفی زاده با اشاره به لزوم توجه به سنین پایه گفت: نونهالان در آینده قهرمانان این رشته خواهند بود و توجه فدراسیون بدمینتون و هیئت‌های استانی به استعدادیابی باعث شده تا این رشته ورزشی حرکت رو به رشدی داشته باشد.

وی یادآور شد: کلاس‌های استعدادیابی بدمینتون در تمامی ایام سال در خانه بدمینتون همدان فعال است.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه