آخرین اخبار

20. دى 1395 - 0:30   |   کد مطلب: 19770
رئیس هیئت اسکواش استان‌همدان:
مسابقات اسکواش جام فجر در همدان برگزار می‌شود
رئیس هیئت اسکواش استان‌همدان گفت: یک دوره مسابقه اسکواش همزمان با دهه فجر در همدان برگزار می‌شود.

به گزارش بهارانه، فاطمه سادات شبیری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری مسابقات اسکواش در همدان اظهار داشت: مسابقات اسکواش جام فجر هرساله در ایام دهه فجر به همت هیئت اسکواش استان‌همدان در رده‌های سنی مختلف برگزار می‌شود.

وی افزود: امسال این مسابقات از ۱۳ بهمن در بخش آقایان و در رده سنی نونهالان و نوجوانان برگزار خواهد شد.

رئیس هیئت اسکواش استان‌همدان بابیان اینکه رشد زیرساخت‌ها باعث پیشرفت اسکواش همدان شده است، گفت: سال گذشته ۱۰۰ نفر آمار ورزشکار رسمی این رشته در استان همدان بود که امسال این آمار به بالای ۳۰۰ نفر رسیده است.

شبیری خاطرنشان کرد: ساخت اسکواش سردار شهید علیرضا شمسی‌پور و در اختیار بودن سالن حجاب همدان و افزایش تعداد سانس های آموزشی باعث رشد روزافزون ورزشکاران سازمان‌یافته این هیئت ورزشی شده است.

شبیری با اشاره به بالا رفتن رتبه هیئت اسکواش استان‌همدان در ارزیابی‌های فدراسیون گفت: استعدادیابی و استعداد پروری، افزایش چشمگیر آمار بیمه‌شدگان اسکواش و برگزاری دوره‌های آموزشی ازجمله دلایل این اتفاق بوده است.

وی یادآور شد: همچنین اعزام مستمر ورزشکاران به مسابقات کشوری و برگزاری مسابقات استانی بر اساس تقویم ورزشی از دیگر مواردی است که به موفقیت اسکواش همدان در این زمان کوتاه منجر شده است.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه