پربیننده ها

آخرین اخبار

22. دى 1395 - 14:52   |   کد مطلب: 19811
دبیر هیئت پینگ‌پنگ استان‌همدان:
۷ خانه پینگ‌پنگ در استان‌همدان فعال است
دبیر هیئت پینگ‌پنگ استان‌همدان گفت: ۷ خانه پینگ‌پنگ در استان‌همدان فعال بوده و از لحاظ امکانات زیرساختی این ورزش، استان همدان در شرایط خوبی قرار دارد.

به گزارش بهارانه، رضا تعیشی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به زیرساخت‌های ورزشی رشته پینگ‌پنگ در همدان اظهار داشت: استان‌همدان در کشور جزو استان‌های خوب و برخوردار ازنظر زیرساخت‌های رشته پینگ‌پنگ است.

وی افزود: در حال حاضر در استان همدان ۷ خانه پینگ‌پنگ فعال است.

دبیر هیئت پینگ‌پنگ استان‌همدان با اشاره به وضعیت خانه پینگ‌پنگ همدان گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان در شهرک مدنی همدان سالنی را برای این رشته احداث کرده که متأسفانه به دلیل جانمایی نامناسب، این سالن به رشته دیگری تحویل شد.

تعیشی عنوان کرد: به دنبال آنیم تا زمینی اوقافی یا هر زمینی که از طریق اداره کل ورزش و جوانان استان در اختیار گذاشته شود را تحویل گرفته و خود هزینه ساخت سالن را متقبل شویم چراکه از این نظر مشکلی وجود ندارد.

وی با اشاره به وضعیت شهرستان‌ها گفت: نهاوند، ملایر، بهار، اسدآباد و کبودرآهنگ از هیئت‌های فعال این رشته در استان همدان هستند.

دبیر هیئت پینگ‌پنگ استان‌همدان عنوان کرد: متأسفانه تنها مشکل در شهرستان‌ها کمبود مربی است و مربی درجه اول در شهرستان‌های استان همدان وجود ندارد.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه