آخرین اخبار

23. دى 1395 - 2:07   |   کد مطلب: 19821
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان عنوان کرد:
انجام۲۱ هزار مأموریت شهری توسط امدادگران مرکز مدیریت حوادث همدان
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان گفت: طی ۹ ماه امسال ۲۰ هزار و ۸۶۰ مأموریت شهری توسط امدادگران مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان انجام شده است.

به گزارش بهارانه، حبیب معصومی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه ۲۰ هزار و ۸۶۰ مأموریت شهری توسط امدادگران مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان انجام شده است، اظهار داشت: در این مأموریت‌ها ۲۱ هزار و ۹۴۹ مصدوم و بیمار به مراکز درمانی منتقل شده‌است.

وی به انجام شش هزار و ۶۵۶ مأموریت جاده‌ای طی این مدت اشاره کرد و گفت: این ماموریت ها نیز انتقال ۸ هزار و ۳۲۳ بیمار و مصدوم به مراکز درمانی را به همراه داشته است.

معصومی تعداد مجموع مأموریت های شهری و جاده‌ای در استان همدان را ۲۷ هزار و ۵۱۶ مورد عنوان کرد و گفت: طی ماموریت های ۹ ماه امسال ۲۹ هزار و ۸۷۲ مصدوم به مراکز درمانی منتقل شدند.

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه با اشاره به میانگین زمان رسیدن آمبولانس‌های اورژانس ۱۱۵ به محل حادثه، اظهار داشت: این میانگین در شهرهای استان، ۵ دقیقه و ۳۸ ثانیه و در جاده‌ها ۸ دقیقه و ۲۷ ثانیه است.

وی به تعداد تماس‌های برقرار شده با اورژانس ۱۱۵ اشاره کرد و گفت: طی ۹ ماه امسال بیش از ۲۹۹ هزار و ۹۹۷ تماس با اورژانس برقرار شده که تنها ۹.۶ درصد این تماس‌ها به مأموریت منجر شده است.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه