آخرین اخبار

23. دى 1395 - 2:19   |   کد مطلب: 19822
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار همدان در پیام مشترکی از مردم برای حضور در مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی دعوت کردند.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرنگار مهر، نماینده ولی فقیه در استان و استاندار همدان در پیام مشترکی از مردم برای حضور در مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی دعوت کردند.

در این پیام با تاکید بر فرموده حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه «بدخواهان باید بدانند هاشمی زنده است چون نهضت زنده است» آمده است: بار دیگر مراسم وداع با مردی عالم، مجاهد، انقلابی، دلسوز، مردمی وخدوم، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی(قدس سره) تبدیل به حماسه وحدت و اتحاد و اقتدار ملی شد.

در ادامه این پیام آمده است: سه شنبه ۲۱ دی ماه، نمایشی دیگر از وحدت و همدلی ملت شریف ایران اسلامی در تکریم و قدرشناسی از خدمات ارزشمند یار و یاور امام و رهبری بود.

این پیام می افزاید: مردم در تشییع و تدفین پیکر مطهر آیت الله هاشمی رفسنجانی(قدس الله) ثابت کردند که همچنان بر عهد خود با امام راحل (ره) در حمایت و پاسداری از انقلاب اسلامی و ولایت فقیه محکم و استوارند و قدر خادمین ملت و یاران انقلاب و نظام را می دانند و تا لحظه آخر از آنها حمایت می کنند.

در ادامه این پیام آمده است: از ملت شریف ایران اسلامی که با حضور خود در مراسم تشییع و تدفین و بدرقه حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی (قدس الله) دین خود را به خادم خویش ادا کردند قدردانی می شود.

این بیانیه همچنین از مردم شریف و قدرشناس استان دعوت می کند، در مجلس بزرگداشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی(قدس الله) که روز پنج شنبه ۲۳ دیماه از ساعت ۱۰ تا۱۲ صبح در حسینیه امام خمینی(ره) و همزمان در سایر شهرستانها برگزار می شود، حضوری شایسته داشته باشند.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه