آخرین اخبار

13. بهمن 1395 - 11:38   |   کد مطلب: 20188
فرمانده نيروي انتظامي گفت: بيش از 85 درصد از جرائم گزارش شده فضاي مجازي كشف شده و برخورد لازم با هماهنگي مرجع قضايي انجام شده است.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، سردار حسین اشتری صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه هدف سفر بنده به همدان بازدید از یگان‌های مستقر در استان همدان و بررسی چگونگی انجام برنامه‌های ابلاغی است، اظهار کرد: به لطف خدا وضعیت مناسبی در اجرای برنامه‌های ابلاغی به استان همدان وجود دارد و موفقیت‌های خوبی داشتند، البته در برخی مأموریت‌ها باید دستگاه‌ها و سازمان‌های‌ دیگر هم کمک کنند تا عملکرد بهتری داشته باشیم.

وی با بیان اینکه در استان نسبت به 10 ماه مشابه سال 94 کشفیات مواد مخدر 15 درصد افزایش داشته، افزود: در موضوع برخورد جرائم جنایی اقدامات مناسبی صورت گرفته و کشف سرقت‌ها نسبتاً خوب بوده است.

فرمانده ناجا با تأکید بر اینکه بر اساس افکارسنجی انجام شده، احساس امنیت خوبی در بین مردم وجود دارد، گفت: باید در ارتباط با این موضوع از مسئولان استان و دستگاه‌های مختلف، امام جمعه، شورای تأمین و... تشکر ویژه داشته باشم.

وی در ادامه از وضعیت ادامه کار تلگرام سخن گفت و اضافه کرد: این موضوع در شورای عالی فضای مجازی مطرح شده و این شورا در چند جلسه آتی در ارتباط با این موضوع تصمیم خواهد گرفت و نوع ادامه کار شبکه‌های اجتماعی در فضای مجازی مشخص خواهد شد.

اشتری در ادامه  با بیان اینکه نیروی انتظامی و پلیس فتا در حوزه شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی اشراف خوبی دارد، افزود: اگر مردم شکایتی داشته باشند در صورت قابلیت پیگیری، اقدام می‌شود.

وی با بیان این که در کشف جرائم در حوزه فضای مجازی رشد خوبی داشته‌ایم، یادآور شد: در واقع بیش از 85 درصد از جرائم گزارش شده و یا بنا به مورد پیگیری کشف شده و برخورد لازم با هماهنگی مرجع قضایی انجام شده است.

فرمانده نیروی انتظامی در ادامه به افزیش جرائم در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: مردم با هوشیاری در این حوزه توجه ویژه‌ای داشته باشند و کمتر احوال شخصی خود را در این فضا منتشر کنند.

این خبر در حال تکمیل است...

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه