آخرین اخبار

24. بهمن 1395 - 18:31   |   کد مطلب: 20402
سخنگوی اداره کل ورزش و جوانان استان‌همدان:
برترین های مسابقات تکواندو قهرمانی استان‌همدان معرفی شدند
سخنگوی اداره کل ورزش و جوانان استان‌همدان گفت: نتایج مسابقات تکواندو قهرمانی استان‌همدان به میزبانی شهرستان رزن اعلام شد.

به گزارش بهارانه، حمدالله چاروسایی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره بهبرگزاری مسابقات تکواندو قهرمانی استان‌همدان اظهار داشت: یک دوره مسابقات قهرمانی استان در رده‌های سنی نونهالان و خردسالان با حضور ۱۳۰ تکواندوکار از تیم‌های همدان ۶ تیم، رزن ۳ تیم، نهاوند، اسدآباد، تویسرکان، بهار و صالح‌آباد در مجموعه ورزشی بانوان شهرستان رزن برگزار شد.

وی افزود: در پایان این رقابت‌ها تکواندوکاران تیم همدان (الف) با کسب ۲۴۰ امتیاز عنوان قهرمانی را تصاحب کردند و تیم همدان (ب) با کسب ۱۲۰ امتیاز نائب قهرمان شد و تیم رزن (الف) با کسب ۱۱۲ امتیاز در جایگاه سوم ایستاد.

سخنگوی اداره کل ورزش و جوانان استان‌همدان با اشاره به مسابقات ژیمناستیک قهرمانی دختران استان‌همدان گفت: مسابقات ژیمناستیک قهرمانی دختران استان همدان نیز در کبودرآهنگ برگزار شد.

چاروسایی عنوان کرد: در این دوره از مسابقات که به مدت یک روز در محل سالن ورزشی علی ابن ابیطالب (ع) شهرستان و در رده سنی ۹ تا ۱۳ سال برگزار شد، ۱۰۰ ژیمناست نونهال از شهرهای همدان، کبودرآهنگ، رزن، بهار، تویسرکان، مریانج، ملایر و نهاوند حضور داشتند که در دو سطح ۲ و ۳ و در دو رشته اسباب زمینی و خرک با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی با اشاره به نتایج این مسابقات بیان کرد: در این رقابت‌ها تیم‌های کبودرآهنگ و تویسرکان با کسب ۸ مدال، تیم‌های ملایر، بهار و نهاوند با ۵ مدال، تیم مریانج با ۴ مدال و تیم همدان با کسب ۳ مدال به کار خود پایان دادند.

سخنگوی اداره کل ورزش و جوانان استان‌همدان عنوان کرد: در نهایت از برترین‌های این رقابت‌ها با اهدای حکم و مدال قهرمانی تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه