آخرین اخبار

25. بهمن 1395 - 3:14   |   کد مطلب: 20407
جانشین فرماندهی سپاه انصار الحسین(ع) در مراسم یادواره شهدای والامقام روستای گنبدان:هرچه انقلاب اسلامی دارد از برکت امام راحل(ره) و شهدا ست.

به گزارش بهارانه، به نقل از بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان بهار پنج شنبه 21بهمن ماه "جانشین فرماندهی سپاه انصار الحسین(ع) در مراسم یادواره شهدای والامقام  روستای گنبدان از توابع بخش لالجین شهرستان بهار که در مسجد حضرت ابوالفضل(ع)روستا برگزار شد گفت: هرچه انقلاب اسلامی دارد از برکت امام راحل(ره) و شهدا ست و ما در حال حاضر جز ابرقدرت های جهان هستیم.

سردار مجیدی با استناد به نوشته های شهید مطهری اظهار داشت: امام خمینی (ره)برای اینکه رسالت خود را به انجام برسانند سه روش وسه نقشه راه برای خود ترسیم کرده بودند که درآن کوران و سختی انقلاب که گاهی خیلی ها متزلزل میشدند توانست این انقلاب بزرگ و بیادماندنی را درجهان به ثمر برساند و  به سر منزل مقصود برساند وآن روش ها عبارت بودند از ایمان به خدا ،رهبری و اعتماد به مردم .

وی در بخش دیگری از سخنان خود در مورد حفظ انقلاب تصریح کرد: اگر بنا باشد انقلاب اسلامی را بدست صاحب اصلیش برسانیم راهی جز پیروی از راه امام راحل(ره) ومقام معظم رهبری نداریم و رمز موفقیت انقلاب پشتیبانی از ولایت فقیه وادامه راه شهداست که همه شهدا پیروی از ولی فقیه واطاعت از رهبری را لازمه پیروزی دانسته اند.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه