آخرین اخبار

15. اسفند 1395 - 14:48   |   کد مطلب: 20756
رئیس گروه مهندسی بهداشت محیط و حرفه‌ای مرکز بهداشت استان همدان از صدور اخطاریه بهداشتی برای 64 اماکن اقامتی پذیرایی استان خبر داد.

به گزارش بهارانه، حسینعلی نوروزی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه برنامه سلامت نوروزی از ابتدای اسفندماه آغاز می‌شود و تا 15 فروردین ادامه دارد، اظهار کرد: در برنامه سلامت نوروزی 138 نفر از بازرسان بهداشت محیط و حرفه‌ای در قالب 8 تیم از ساعت 8 صبح تا 8 شب از مراکز اقامتی، عمومی، پذیرایی، مراکز بین‌راهی و مراکز تهیه و توزیع غذا بازدید می‌کنند.

وی با اشاره به بازدیدهای شبانه بازرسان تصریح کرد: در چهار شهرستان بزرگ استان نیز بازدیدهای شبانه از ساعت 8 تا 12 شب برای تأمین سلامت مردم به عمل می‌آید.

انجام 4000 بازرسی در نیمه اول اسفند

وی با تأکید بر اینکه بازرسی‌ها از اول اسفندماه آغاز شده و تا کنون 4000 بازرسی توسط 5000 نفر ساعت کار انجام شده است، عنوان کرد: طی بازرسی‌های به عمل آمده برای 64 مراکز اقامتی و پذیرایی اخطاریه بهداشتی صادر شده و سه مورد نیز پلمب شده است.

سامانه 190 ویژه شکایات مردمی

وی از سامانه رایگان 190 ویژه شکایات عمومی یاد کرد و گفت: مردم می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی در اماکن رفاهی، تفریحی، ببن‌راهی و ... با این سامانه که به صورت شبانه‌روزی فعال است، تماس بگیرند.

نوروزی با بیان اینکه انتظاراتمان مبنی بر لزوم رعایت موارد بهداشتی در اقامتگاه‌ها و محل خرید و پذیرایی مسافران است، اظهار کرد: با تمام توان تلاش می‌کنیم تا بازرسی‌ها به نحو احسن انجام و از تخلفات بهداشتی در سطح استان پیشگیری شود.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه