آخرین اخبار

15. اسفند 1395 - 14:53   |   کد مطلب: 20758
معاون فرهنگی، اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان از برگزاری دوره آموزشی مجریان طرح «آرامش بهاری» با حضور مدیرکل فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور خبر داد.

به گزارش بهارانه، به نقل از نافع، حجت الاسلام و المسلمین حسن رضوی گفت: اعضای هیأت امنای بقاع متبرکه و مساجد، مدیران فرهنگی و قرآنی و خادمان بقاع متبرکه و اماکن مذهبی به مدت یک روز در این دوره آموزشی شرکت کرده و با برنامه‌ها و دستورالعمل‌های اجرای این طرح در نوروز 96 آشنا می شوند.

وی با بیان اینکه این دوره آموزشی در حسینیه آرامستان شهر همدان برگزار خواهد شد، افزود: شانزدهم اسفندماه جلسه آموزشی این طرح با شرکت مجریان اجرایی طرح «آرامش بهاری» در استان برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی، اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه استان خاطرنشان کرد: اعضای هیأت امنای بقاع متبرکه و مساجد، مدیران فرهنگی و قرآنی و خادمان بقاع متبرکه و اماکن مذهبی به مدت یک روز در این دوره آموزشی شرکت می‌کنند و با برنامه‌ها و دستورالعمل‌های اجرای این طرح در نوروز سال 96 آشنا خواهند شد.

رضوی سخنران ویژه این همایش استانی را حجت‌الاسلام سیدمحمدکاظم موسوی متقی، مدیرکل فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور عنوان کرد و گفت: حجت‌الاسلام موسوی متقی مباحث مربوط به دروس اخلاقی و عقیدتی مرتبط با اجرای این طرح بزرگ کشوری را برای حاضرین بیان خواهند کرد.

 

وی با بیان اینکه ایام نوروز ظرفیت عظیمی برای بهره‌برداری از فضا و امکانات بقاع متبرکه به منظور تبدیل این اماکن به قطب فرهنگی است، اظهار کرد: ارائه خدمات به مسافران، زائران و گردشگرانی که از بقاع متبرکه سطح استان بازدید می‌کنند و نیز تبلیغ و ترویج فرهنگ دینی، قرآنی و سنت اصیل و الهی وقف در بین آحاد مردم طی ایام نوروز از جمله اهداف طرح است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه
پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر