آخرین اخبار

20. اسفند 1395 - 15:09   |   کد مطلب: 20846
رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان همدان مطرح کرد
استان همدان، رکوردار همگانی‌کردن ورزش در کشور
رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان همدان گفت: استان همدان در همگانی‌کردن ورزش در کشور رکوردار بوده و امسال در جشنواره همگانی استعدادیابی ورزش در کشور پیشتاز بوده است.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، هادی سبزواری در حاشیه آخرین مسابقه لیگ فوتبال حبابی استان همدان در جمع خبرنگاران در رابطه با جشنواره همگانی استعدادیابی ورزش اظهار داشت: این جشنواره ورزشی در تمامی استان‌های کشور به صورت سراسری در حال برگزاری است و هر استان از سه تا پنج رشته ورزشی میزبانی می‌کند. با این حال در استان همدان جشنواره استعدادیابی هفت رشته ورزشی کشتی، همگانی، پینگ پنگ،  اسکیت، جودو، کبدی و دوومیدانی برگزار خواهد شد.

سبزواری با بیان اینکه  اختتامیه این برنامه بیستم ماه جاری به میزبانی هیئت ورزش‌های همگانی همدان در سالن 6 هزار نفری این شهر برگزار می‌شود تاکید کرد: برای حضور عموم مردم در اختتامیه این جشنواره 6 هزار کارت دعوت توزیع شده است.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان همدان بیان کرد: اختتامیه این جشنواره در برنامه‌ای شاد و مفرح و با حضور چند هنرمند برجسته کشور برگزار می‌شود و عموم مردم برای دریافت کارت دعوت تا روز چهارشنبه فرصت دارند تا به دفتر هیئت ورزش‌های همگانی مراجعه کنند.

سبزواری با اشاره به اینکه در  آیین اختتامیه جشنواره همگانی استعدادیابی مسئولان مطرح ورزش کشور و مسئولان اجرایی استان همدان نیز حضور خواهند داشت، تصریح کرد: همزمان تجلیل از فعالان هیئت‌های ورزشی حاضر در این جشنواره نیز صورت خواهد گرفت.

به گزارش تسنیم؛ در آخرین مسابقه لیگ فوتبال حبابی استان همدان دو تیم رسانه ورزش همدان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی برابر یکدیگر قرار گرفتند که در نهایت تیم رسانه ورزش همدان با برتری یک بر صفر موفق به کسب عنوان قهرمانی نخستین دوره لیگ فوتبال حبابی استان همدان شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه