آخرین اخبار

21. اسفند 1395 - 17:20   |   کد مطلب: 20862
مدیرعامل دهکده گنجنامه از افتتاح فاز سوم دهکده گنج‌نامه در همدان خبر داد و گفت: تخفیفات ۵۰ درصدی استفاده از مجموعه دهکده در مناسبات خاص و با هدف توسعه گردشگری ارائه می‌شود.

به گزارش بهارانه، صادق سرایوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان اظهار داشت: فاز سوم دهکده گنجنامه به زودی افتتاح می شود که این فاز شامل؛ سرسره پرواز، اتاق نمک، فیش اسپا و غار آکواریوم گنجنامه است.

‎‌وی بیان کرد: لازم است تا زیر ساخت‌ها و امکانات برای جذب توریست و گردشگرانی که علاقمند به حضور در این منطقه هستند بیشتر فراهم شود و در این راستا افتتاح این فاز به زودی انجام می‌گیرد.

سرایوند با بیان اینکه تا کنون حدود 6 میلیارد تومان برای غار آکواریوم هزینه شده است، عنوان کرد: غار آکواریوم گنجنامه با 1000 متر زیربنا با هدف توسعه صنعت گردشگری در همدان و با افقی ملی احداث شده است.

وی با اشاره به حضور مجموعه تله کابین گنجنامه در دهمین نمایشگاه گردشگری کشور تشریح کرد: نمایشگاه فرصتی مناسب برای تبادل و تعامل فعالان حوزه گردشگری با یکدیگر و هم‌چنین با عموم مردم است که می‌تواند کمک‌کننده‌ای باشد تا با نیازهای مخاطب بهتر و بیشتر آشنا شد و در راستای آن گام برداشت.

سرایوند افزود: امسال براب دومین بار مجموعه تفریحی، توریستی ورزشی گنجنامه در نمایشگاه گردشگری حضور داشت که با بهره گیری از نیروهای نرم افزاری و سخت افزاری دستاوردهای قابل قبولی را از آن خود کرد.

مدیرعامل دهکده گنجنامه عنوان کرد: همدان دارای پیشینه و قدمت تاریخی بالایی است که با بهره برداری از شرایط جغرافیایی و طبیعی مناسب قابلیت تبدیل شدن به مقصد یک گردشگری کشور را در چهارفصل سال دارد.

وی با اشاره به ارائه تخفیف‌های 50 درصدی در مناسبات خاص بیان کرد: تخفیفات استفاده از خدمات دهکده گنجنامه در روزهای خاص مانند روزمعلم، روز مهندس، ایام الله دهه فجر وغیره در راستای توسعه صنعت گردشگری انجام می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه