پربیننده ها

آخرین اخبار

22. اسفند 1395 - 1:53   |   کد مطلب: 20870
به مناسبت هفته درختكاری و نونهالان شهر همدان 50 اصله نهال در شهرك صنفی بوعلی 2 غرس و به مساحت 88 هكتاری فضای سبز شهرك‌ها و نواحی صنعتی استان همدان افزوده شد | یكی از راهبردهای سازمان صنایع كوچك و شهرك‌های صنعتی ایران برقراری ارتباط بیشتر بین اقشار مختلف جامعه و بخش صنعت است | این برنامه‌ها كودكان برای درك بهتر اهمیت محیط زیست كمك خواهد كرد.

به گزارش بهارانه، به نقل از همدان پرس؛ صبح امروز با حضور كودكان 5 تا 6 ساله 50 نهال درخت به صورت نمادین به مناسبت هفته درختكاری و منابع طبیعی در شهرك صنفی بوعلی2 همدان با حضور مدیرعامل شركت شهرك‌های صنعتی استان همدان و همكاری مهد كودك دانشمندان كوچك غرس شد.

در این برنامه كه با هدف آشنایی كودكان با اهمیت محیط زیست برنامه ریزی و اجرا شد تا بر وجود صنعت سبز و پاك نیز تأكید شده باشد.
 

مدیرعامل شركت شهرك‌های صنعتی استان همدان در این مراسم اظهار كرد: به مناسبت هفته درختكاری و نونهالان شهر همدان 50 اصله نهال در شهرك صنفی بوعلی 2 غرس و به مساحت 88 هكتاری فضای سبز شهرك‌ها و نواحی صنعتی استان همدان افزوده شد.

كیوان گردان با بیان اینكه تا كنون شركت شهرك‌های صنعتی استان 150 هزار اصله درخت، درختچه، بوته مناسب را در سطح شهرك ‌ها و نواحی صنعتی استان غرس كرده است، افزود: یكی از راهبردهای سازمان صنایع كوچك و شهرك‌های صنعتی ایران برقراری ارتباط بیشتر بین اقشار مختلف جامعه و بخش صنعت است.
 

 

وی تأكید كرد: این برنامه‌ها ضمن آشنایی بیشتر كودكان با صنعت، به آنان برای درك بهتر اهمیت محیط زیست كمك خواهد كرد.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه