پربیننده ها

آخرین اخبار

24. اسفند 1395 - 3:08   |   کد مطلب: 20902
با ایجاد امنیت، حفظ سلامت و زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم شود و در این میان صیانت از آرای مردم مانند همیشه واجب است | 2 انتخابات پیش رو به علت نگاه جهانی به انتخابات ریاست جمهوری و گستردگی کار از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده بنابراین تأمین زیرساخت ها و زیربنای برگزاری انتخابات امری مهم و ضروری است.

به گزارش بهارانه، به نقل از  همدان پرس؛ به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان، رئیس ستاد انتخابات استان همدان از آغاز  نامنویسی نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا،از 30 اسفند 95 تا 6 فروردین 96  خبر داد،

محمد ابراهیم الهی تبار در جلسه ستاد انتخابات استان گفت: مشارکت حداکثری، امنیت و سلامت انتخابات یکی از شعارهای انتخاباتی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و مورد تأکید مقام معظم رهبری است.

الهی تبار  افزود: با ایجاد امنیت، حفظ سلامت و زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم شود و در این میان صیانت از آرای مردم مانند همیشه واجب است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری همدان اضافه کرد: 2 انتخابات پیش رو به علت نگاه جهانی به انتخابات ریاست جمهوری و گستردگی کار از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده بنابراین تأمین زیرساخت ها و زیربنای برگزاری انتخابات امری مهم و ضروری است.

الهی تبار افزود: برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات، کارگاه ها و دوره های آموزشی دست اندرکاران انتخابات در استان آغاز شده است.

وی، با بیان اینکه زمان نامنویسی نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، 30 اسفند 95 تا 6 فروردین 96  است، تأکید کرد: با توجه به فرصت کم برای ثبت نام، داوطلبان انتخابات شوراهای شهر و روستا می بایست نسبت به تهیه گواهی عدم سوء پیشینه اقدام کنند.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در تاریخ جمعه 29 اردیبهشت 1396 برگزار می شود.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه