پربیننده ها

آخرین اخبار

25. اسفند 1395 - 2:17   |   کد مطلب: 20923
برنامه‌های آموزش طب سنتی برای دانشجویان پزشکی در نظر گرفته شده و در اصلاح نگاه پزشکان موثر است | اولین دوره آموزش پزشکان عمومی در همدان آغاز شد و بعد از برگزاری دوره مجوزها از طرف وزارت بهداشت صادر می‌شود که پرچم بوعلی سینا را در کشور بالا نگه می‌داریم | با هماهنگی‌های انجام شده به زودی جذب داروساز و راه‌اندازی داروخانه طب سنتی انجام می‌شود.

به گزارش بهارانه، به نقل از همدان پرس؛ قائم مقام معاون درمان دانشگاه از ارائه پایان‌نامه‌های طب سنتی به دانشجویان پزشکی خبر داد.

علی گودرزی در آیین افتتاحیه طرح ورود خدمات طب سنتی به نظام خدمات سلامت با بیان اینکه کارگروه طب سنتی در دانشگاه ایجاد شده است، اظهار کرد: برنامه‌های آموزش طب سنتی برای دانشجویان پزشکی در نظر گرفته شده و در اصلاح نگاه پزشکان موثر است.

وی با تاکید بر اینکه باید توجه به استحکامی که طب سنتی دارد برای ترویج این طب گام برداریم اظهار کرد: چارت طب سنتی از طریق دانشگاه‌ها اعلام شده و طبق آن حوزه طب سنتی در معاونت درمان دیده شده است.

قائم مقام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان ارائه پایان نامه های طب سنتی به دانشجویان پزشکی خبر داد و گفت: اولین دوره آموزش پزشکان عمومی در همدان آغاز شد و بعد از برگزاری دوره مجوزها از طرف وزارت بهداشت صادر می‌شود که پرچم بوعلی سینا را در کشور بالا نگه می‌داریم.

وی استان همدان را یکی از 9 استان منتخب برای پایلوت برنامه ادغام خدمات طب سنتی در سطح اول نظام سلامت دانست و گفت: به‌زودی سلامتکده طب سنتی مجتمعی برای استفاده مردم از خدمات ایجاد می شود.

دکتر گودرزی با اشاره به اینکه طب سنتی در حال قانونمند شدن است اظهار کرد: تعریف شدن طب سنتی در معاونت درمان اتفاق ارزشمندی است و با تدابیر در نظر گرفته شده در آینده نزدیک پزشکانی خواهیم داشت که کار را از افراد سوءاستفاده‌گر خارج می‌کنند.

وی جذب داروساز سنتی و داروخانه سنتی را از اولویت‌های کاری دانست و گفت: با هماهنگی‌های انجام شده به زودی جذب داروساز و راه‌اندازی داروخانه طب سنتی انجام می‌شود.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه