آخرین اخبار

28. اسفند 1395 - 0:16   |   کد مطلب: 20974
مدیر سازمان تعاون روستایی استان همدان خبر داد:
آغاز توزیع میوه شب عید در ۱۷۶ غرفه استان همدان
مدیر سازمان تعاون روستایی استان همدان از آغاز توزیع میوه تنظیم بازار ایام پایانی سال در ۱۷۶ غرفه استان همدان خبر داد.

به گزارش بهارانه، رضا عباسی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: میوه طرح تنظیم بازار با نرخ دولتی در استان همدان در حال توزیع است.

وی افزود: میوه تنظیم بازار شامل سیب و پرتقال است که با توجه به تصمیم کمیته راهبری استان با قیمت هر کیلو ۴۳۰۰ تومان  به بازار عرضه می شود.

وی با تاکید بر اینکه هدف از عرضه محصول سیب و پرتقال، تنظیم بازار و حمایت از حقوق مصرف کننده است، افزود: تامین میوه مورد نیاز بازار مد نظر دولت نیست بلکه عرضه میوه در ایام پایانی سال با هدف تنظیم بازار و جلوگیری از افزایش کاذب قیمت انجام می شود.

وی ادامه داد: در تامین میوه طرح تنظیم بازار با توجه به سهمیه کشوری در استان مشکلی وجود ندارد و میوه سیب و پرتقال در سردخانه های استان برای اجرای کامل طرح موجود است.

وی با اشاره به اینکه قیمت میوه در طرح تنظیم بازار نمی تواند با قیمت میوه در بازار تفاوت چشم گیری داشته باشد افزود: قیمت محصول سیب و پرتقال توسط کمیته راهبری استان با عضویت دستگاه های اجرایی مرتبط با تنظیم بازار و با توجه به شرایط بازار تعیین می شود.

عباسی اضافه کرد: مردم در سطح استان همدان در صورت مشاهده هر گونه تخلف می توانند با شماره ۱۲۴ تماس حاصل کنند تا با متخلفان برخورد صورت گیرد.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه