پربیننده ها

آخرین اخبار

28. اسفند 1395 - 0:17   |   کد مطلب: 20979
از روز شنبه تا چهارشنبه هفته آینده با توجه به شدت یافتن بارش باران احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و طغیان رودخانه ها و در روز چهارشنبه احتمال بارش برف در نیمه شمالی و مرکزی استان همدان دور از انتظار نیست | با توجه به پیش بینی های صورت گرفته و بارش برف در گردنه ها و ارتفاعات هفته اول نوروز احتمال اختلال و لغزندگی و مه آلودگی در جاده ها وجود دارد.

به گزارش بهارانه، به نقل از همدان پرس؛ مدیرکل مدیرت بحران استان همدان نسبت به وقوع بارندگی همراه با رعد و برق در برخی مناطق این استان از روز جمعه هشدار داد.

علیمردان طالبی افزود: از صبح جمعه بارش باران، ریزش برف در نقاط مستعد و ارتفاعات همراه با وزش باد و رعد و برق پیش بینی می شود سپس بارشها به صورت پراکند تا روز شنبه ادامه می یابد.

وی اضافه کرد: با شروع هفته آینده با تقویت موج بارندگی از غرب و جنوب غرب به کشور از بعداز ظهر شنبه تا روز چهارشنبه ساعاتی باران و افزایش سرعت وزش باد و احتمال رعد و برق و تگرگ وجود دارد.

مدیرکل مدیریت بحران استان همدان بیان کرد: به طور حتم این هفته شاهد کاهش محسوس دمای هوای این استان خواهیم بود و با سرد شدن هوا احتمال ریزش برف در نیمه شمالی و مرکزی استان در روز چهارشنبه هفته آینده زیاد است.

طالبی تاکید کرد: با توجه به پیش بینی های صورت گرفته و بارش برف در گردنه ها و ارتفاعات هفته اول نوروز احتمال اختلال و لغزندگی، و مه آلودگی در جاده های برون شهری زیاد است.

وی افزود: در برخی از نقاط مرکزی و جنوبی استان همدان علاوه بر بارش باران بتناوب در طول این هفته گاهی احتمال تگرگ و رعد و برق و افزایش سرعت وزش باد نیز وجود دارد.

وی گفت: از روز شنبه تا چهارشنبه هفته آینده با توجه به شدت یافتن بارش باران احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و طغیان رودخانه ها، و در روز چهارشنبه احتمال بارش برف در نیمه شمالی و مرکزی استان همدان دور از انتظار نیست.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه