آخرین اخبار

8. فروردين 1396 - 18:24   |   کد مطلب: 21100
استاندار همدان بابیان اینکه تکمیل بیمارستان بهار از خواسته های مردم است، گفت: اعتبار موردنیاز برای ساخت این بیمارستان به صورت کامل تخصیص یافته است.

به گزارش بهارانه، به نقل از  خبرنگار مهر، محمدناصر نیکبخت ظهر سه شنبه در بازدید از روند احداث پروژه بیمارستان جدیدالاحداث ۸۲ تختخوابی آیت الله بهاری (ره) به دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت و توجه ویژه دولت تدبیر و امید به بخش سلامت و موضوع احداث بیمارستان های جدید و افزایش تخت های بیمارستانی اشاره و بر لزوم اتمام و بهره برداری بیمارستان جدید بهار در اردیبهشت ماه سال جاری تاکید کرد.

استاندار همدان بابیان اینکه تکمیل بیمارستان بهار از خواسته های مردم است که ضرورت دارد هر چه سریعتر آماده بهره برداری شود، گفت: برای تسریع در اتمام پروژه با پیمانکار پروژه جلسه ای با اولویت بندی مناسب برگزار شد.

وی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی همدان نیز برای تجهیز بیمارستان بهار آمادگی خود را اعلام کرد، گفت: اعتبار بیمارستان که از مصوبات سفر رئیس جمهور به استان همدان است به صورت کامل تخصیص یافته و تمام تلاش مسئولان تسریع در اتمام ساخت بیمارستان و پاسخ به خواسته مردم است.

وی با اشاره به تامین مالی کامل پروژه توسط دولت از پیمانکار پروژه درخواست کرد با تمام توان و هرچه سریعتر نسبت با اتمام عملیات عمرانی پروژه اقدام کند.

نیکبخت همچنین اظهار داشت: به زودی با افتتاح بیمارستان جدید آیت الله بهاری (ره) مردم شهرستان بهار از برکات این پروژه بهره خواهند شد.

نیکبخت یادآورشد: مدیران و مسئولان باید دست به دست هم داده تا این پروژه هر چه زودتر آماده شود چرا که هدف این است که خدمات سریع تری برای مردم شهرستان بهار مهیا کنیم.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان نیز در این بازدید اظهار داشت: پیگیری های لازم در خصوص تامین اعتبار مالی خرید تجهیزات بیمارستان جدید با وزارت بهداشت انجام شده و خرید تجهیزات در حال انجام است و همزمان نیز نسبت به نصب تجهیزات اقدام خواهد شد.

محمدرضا عبادیان عنوان کرد: عملیات اجرایی بیمارستان ۸۲ تختخوابی آیت الله بهاری شهرستان بهار از سال ۱۳۹۰ آغاز شده است.

وی وسعت زمین پروژه را ۱۵ هزار متر مربع و زیر بنای آن را ۸ هزار و ۳۰۰ متر مربع عنوان کرد و با بیان اینکه بیمارستان در چهار طبقه ساخته می شود، گفت: این بیمارستان بخشهای مختلفی از جمله اورژانس، درمانگاه، دیالیز، رادیولوژی، آزمایشگاه، جراحی، زنان و زایمان، نوزادان، کودکان، بستری زنان و چندین بخش مراقبتهای ویژه و اداری و مدیریتی تشکیل شده است

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه