آخرین اخبار

12. فروردين 1396 - 22:17   |   کد مطلب: 21163
مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان مطرح کرد
مراجعه 1311 نفر به ایستگاه‌های سلامت همدان
مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان از مراجعه یک‎هزار و 311 نفر به ایستگاه‌های سلامت همدان طی ایام نوروز خبر داد.

به گزارش بهارانه، عباس اولیاسمیع امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره اجرای طرح سلامت نوروزی از 25 اسفندماه سال گذشته اظهار کرد:تا پایان روز یازدهم فروردین یک‌هزار و 414 مورد ماموریت شهری توسط مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان انجام شده است.

وی از انجام 519 ماموریت جاده‌ای در این مدت خبر داد و گفت:طی ایام نوروز 10 ایستگاه سلامت در استان ایجاد شد که در هر شهرستان یک ایستگاه و در شهرستان همدان و ملایر هر کدام دو ایستگاه تشکیل شده است.

مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان از مراجعه یک‌هزار و 311 نفر تا دیروز به ایستگاه‌های سلامت فعال در استان خبر داد و افزود:در مجموع 3 هزار و  244  مورد خدمات و ماموریت‌ عملیاتی از ابتدای طرح تا دیروز انجام شده است.

وی با اشاره به فعالیت بیش از 300 نفر در مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان گفت: 51 پایگاه جاده ای و شهری، یک پایگاه هوایی،  یک اتوبوس آمبولانس و صد دستگاه خودرو آمبولانس طی ایام نوروز در استان به کار گرفته شده است.

اولیاسمیع با بیان اینکه نیروهای اورژانس استان با تمام قوا در ایستگاه‌های سلامت،  پایگاه‌های جاده‌ای  و مبادی ورودی و خروجی شهر مستقر هستند، افزود:فردا نیز در روز طبیعت نیروها در آماده‌باش کامل هستند تا در صورت بروز حوادث احتمالی، خدمات لازم ارائه شود.

وی از مردم خواست تا با رعایت نکات ایمنی برای خود و دیگران حادثه ایجاد نکنند و روز خوشی را 13 فروردین داشته باشند.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه